Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 738 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Styler
Obrazy v súprave Subtle Nature
30x30 cm, 4 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
16,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Gentle Curves
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečka na vankúš Figura
Bavlnená, s abstraktným vzorom, 40x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Hydrate
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Tube Flip
Nástenné, 10x38 cm, výška 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Slope
Nástenné, ø 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Playblack 2
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(3)
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Lemon – Anna Mörner
50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Cheyenne
Z umelej kožušiny, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečka na vankúš Shadow
Bavlnená, s abstraktným vzorom, 40x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
My House
Deka Marble
S baránkom, sivá, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Confidential Blue
102x102 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Styler
Obrazy v súprave Boho Dreams
30x30 cm, 4 ks, tlačené, s rámom
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Round Soft Touch
Zamatový, krémovobiely, ø 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Alight
140x70 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
225,60 €
s kódom
282 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Arilan
60x60 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 14. 12. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Silpa
200x120 cm, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Fashion Diva 02 – Hanna Peterson
30x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Melien
Žakárová, s abstraktným vzorom/štruktúrovaná, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
20x60 cm, tlačený
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Astra
91x121 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Leo
Zo ženilky, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát In The Fall – Leise Dich Abrahamsen
50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Klis
120x200 cm, ručne maľovaný/3D, s rámom
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
352,80 €
s kódom
441 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Silpa
200x120 cm, s rámom/na plátne
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Styler
Obraz Mae
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Silpa
60x90 cm, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Cheyenne
Z umelej kožušiny, béžová, 180x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Tulips in a Blue Vase – Anine Cecilie Iversen
70x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Tonol
80x100 cm, na plátne
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Scenario 2
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Cuckoo Light
Kyvadlové/nástenné, výška 26 cm
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
103x103 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Spring Blossom – Isabelle Vandeplassche
30x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Friday Evening
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Light Linen
2 ks, látkové, 60x60 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Metallic Brown
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Trace Of Nature
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 6. 11. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Maha
52x72 cm, 3D, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Elevated Classic Numbers
Nástenné, ø 33,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Kate Louise
Dekoračný vankúš Aries
Biely, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obraz Astratto
83x123 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 2. 11. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Selloana
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát One Way – Anna Johansson
50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Deka Ultra
Svetlomodrá, 127x185 cm
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Tender Rib
Nástenné, ø 25 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Styler
Obraz Tuscan Siesta
60x80 cm, tlačený, na plátne
(4)
Doručenie od 19. 11. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Stojan na časopisy InBetween
Kovový, čierny, 12x19 cm, výška 26 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
36
37
38
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky