Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 753 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Grato Cuadrado
Nástenné, výška 29 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
34 €
s kódom
42,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Mikroplyšová, khaki, 130x170 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Dekoračné vankúše v súprave
2 ks, žlté, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Confidential Green
102x102 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Linen Tales
Obliečka na vankúš Dark Grey
Ľanová, 70x90 cm
(20)
Doručenie od 19. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Light & Living
Dekoračný vankúš Liena
Vínovočervený, s odnímateľným poťahom, 30x60 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Charm
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Moon Rock
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 6. 11. 2026
267,20 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural Stripes
Ľanová, pruhovaná, 50x70 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Martina
Z textílie buklé, krémovobiely, šírka 70 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Bold
90x120 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Maha
220x110 cm, 3D, s rámom/na plátne
(8)
Doručenie od 9. 12. 2026
352,80 €
s kódom
441 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Bal Kabagi
Oranžový, 18x18 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Sefri
60x90 cm, 3D, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Nutcracker Bear
S vianočným motívom, červený, 20x30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Book Owl
Stolové, výška 25 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
62 €
s kódom
77,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Book Owl
Stolové, výška 25 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
62 €
s kódom
77,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Book Owl
Stolové, výška 25 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
62 €
s kódom
77,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Micadoni
Vankúš na gauč Poppy
Z textílie buklé, v terakotovej farbe, šírka 50 cm, váha 1,5 kg
Doručenie od 4. 11. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Styler
Obraz NY Bridge
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, ružový, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Soška Arif
Kamenná, 18x6 cm, výška 20 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural
Ľanová, 70x90 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Art Deco Pearl
Modrý, 45x45 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Deravia
100x80 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 14. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sunlit Willow
113x85 cm, tlačený, na plátne
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 40x60 cm
(8)
Doručenie od 19. 11. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
House Nordic
Váza
Vysoká, keramická, hnedá, ø 11 cm, výška 39 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Albin
83x83 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Crown
88x88 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Bold
127,5x206,5 cm, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Damian
Ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
103x143 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Tree
Z materiálu bouclé, s vianočným motívom, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave Black & White
35x45 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
24,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Soška Girl
Kovová, 17x3,5 cm, výška 31 cm
(17)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Deravia
120x200 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 16. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(111)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Crane
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Naska
90x120 cm, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(4)
Doručenie od 15. 12. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Cirrus
S prímesou juty, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Amber
2 ks, bavlnené, 40x40 cm
(8)
Doručenie od 16. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Garden
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Pulau
70x100 cm, tlačený, sklenený
Doručenie od 4. 11. 2026
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Cadiz Dotty
Nástenné, ø 40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
66 €
s kódom
82,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(82)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
45
46
47
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky