Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky
...
Bytové doplnky
Doplnky do obývačky
Doplnky do obývačky so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Vázy a sošky
Hodiny
Zarážky na knihy
Tapisérie
Veľkoformátové dekorácie
Odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 753 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Cadiz Dotty
Nástenné, ø 40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
66 €
s kódom
82,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(82)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Isnel
Z recyklovanej bavlny, vínovočervený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Native Natural
Deka Diamond
Vlnená, sivá, 140x200 cm
(6)
Doručenie od 23. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
35x45 cm, 3 ks, s rámom
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Ocean
S prímesou ľanu, sivomodrá, 130x160 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
100x140 cm, 3D, na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Paris
Stolové, výška 12,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Lofty
Nástenné, ø 40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
59,96 €
s kódom
74,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Paris Arch
Stolové, výška 24 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
35,96 €
s kódom
44,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Cadiz Dotty
Nástenné, ø 40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
66 €
s kódom
82,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Cadiz Dotty
Nástenné, ø 40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
66 €
s kódom
82,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Paris
Stolové, výška 12,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Karlsson
Hodiny Cadiz Dotty
Nástenné, ø 40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
66 €
s kódom
82,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Akustické panely v súprave Walnut
2 ks, 60x240 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
172 €
s kódom
215 € bez kódu
107,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Sketch
80x100 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vankúš na gauč Martina
Ženilkový, krémovobiely, šírka 60 cm, váha 2 kg
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Everlasting
Ø 70 cm, tlačený
Doručenie od 4. 11. 2026
132 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Tranquil
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
17,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Fida
94x118 cm, na plátne
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Detské hodiny
Ø 30 cm
(6)
Doručenie od 20. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Solene
Bavlnený, v terakotovej farbe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Wave
Mikroplyšový, slonovinový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, taupe, 125x150 cm
(23)
Doručenie od 22. 10. 2026
20,31 €
s kódom
25,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S baránkom, sivá, 130x170 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Sqity
Kovová, výška 50 cm
(29)
Doručenie od 26. 10. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Súprava váz Libra
2 ks, ručne vyrobené, sklenené, ø 20 cm, výška 37 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Tartan Teddy Bear
S vianočným motívom, červený/tmavozelený, 45x45 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Dog
Béžový, 20x30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Khaki
Ľanová, 50x70 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Frills
Sklenená, ružová, ø 14 cm, výška 34 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Vankúš na gauč Kemi
Z textílie buklé, béžový, šírka 45 cm, váha 1 kg
(1)
Doručenie od 2. 12. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Veľkosť vankúša (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Horizon
100x70 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
Štruktúrovaná, 43x43 cm
(8)
Doručenie od 15. 12. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Portobello
Ľanová, 70x90 cm
(17)
Doručenie od 19. 11. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Styler
Obraz Monstera
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(3)
Doručenie od 15. 12. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná dekorácia Cesta
Kameninová, 11x31 cm, výška 31 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, béžový, s odnímateľným poťahom, 60x60 cm
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Native Natural
Deka Diamond
Vlnená, zelená, 140x200 cm
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Jerry Fabrics
Dekoračný vankúš Perníček
Fleecový, s vianočným motívom, hnedý, 38x32 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Second Venice Set: San Giorgio – James McNeill Whistler
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Ruby
Z umelej kožušiny, hnedá, 150x200 cm
(3)
Doručenie od 9. 11. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Anniversary
S prímesou bavlny, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Autumn Sunset
100x70 cm, tlačený, sklenený
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Ribbed
Mikroplyšový, krémovobiely, 45x45 cm
(42)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Peo
Z recyklovanej bavlny, s vianočným motívom, 130x160 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Dekoračný vankúš Carved Fur
Mikroplyšový, ružový, s odnímateľným poťahom, 50x50 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
46
47
48
...
58
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zrkadlá
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Vázy a sošky
Sviečky a vône
Hodiny
Dekoratívne doplnky
Samolepky
Koberce
Vankúše
Deky
Stojany na časopisy
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Žlté doplnky do obývačky
Zelené doplnky do obývačky
Fialové doplnky do obývačky