Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do pracovne
Doplnky do pracovne
...
Bytové doplnky
Doplnky do pracovne
Doplnky do pracovne so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Nástenky a tabule
Organizéry do pracovne
Písacie potreby
Zarážky na knihy
Ergonomické pomôcky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
246 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Slim
Kovový, 16x6 cm, výška 15 cm
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ingrid Restore Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(3)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Johan Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(3)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Birger Restore Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(3)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
15,76 €
s kódom
19,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Premier Housewares
Zarážky na knihy Oxana
2 ks, kamenné
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Nástenka A-bulletin
Magnetická, 30x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Tower
Kovový, 16x12 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Organizér Staple
Drevený, 12x24 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 3 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ingrid Restore Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(3)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 3 cm
(3)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Space Walk
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na písacie potreby, kovový, 9x9 cm, výška 20 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,73 €
s kódom
32,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Pero Shark
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ringo Canvas Paper Laminate
Kartónový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička k nástenke Tower
Magnetická, 20x6 cm
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Walter Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Organizér Afour
22x33 cm, výška 15 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Restore Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(4)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Balvi
Stojanček na mobil Puppy
Plastový, 10x4 cm, výška 9 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Organizér Pebble
Na písacie potreby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(5)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Walter Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenka Open Grid
60x30 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Tower
Kovový, 26,5x21 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Johan Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(2)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Printworks
Ceruzky v súprave Graphite
12 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,63 €
s kódom
20,79 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizéry v súprave Hugo Canvas Paper Laminate
4 ks, na písacie potreby/na dokumenty, kartónové
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizéry v súprave Hugo Canvas Paper Laminate
4 ks, na písacie potreby/na dokumenty, kartónové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Walter Canvas Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bigso
Organizéry v súprave Hakan Canvas Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartónové, 31x23 cm, výška 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Tabuľa
40x30 cm
(2)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Viktoria Restore Paper Laminate
Kartónový, 25x10 cm, výška 32,5 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Paulina Canvas Paper Laminate A6
Kartónový, 23,5x29,5 cm, výška 1,5 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Paulina Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 1,5 cm
(2)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na písacie potreby, kovový, 8,5x27 cm, výška 13,5 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartónový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Balvi
Organizér Sharpener
Na písacie potreby, plastový, 8,5x7 cm, výška 11,5 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kancelársky nábytok
Stolové lampy
Organizéry do pracovne
Nástenky a tabule
Písacie potreby
Kalendáre a plánovače