Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 042 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Stojan na dáždniky
Kovový, sivý, ø 19 cm, výška 48 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadua
3 ks, nástenné, z bukového dreva, krémovobiele
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Frondo
Nástenný, oceľový, v lososovej farbe
Doručenie od 14. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Frondo
Nástenný, oceľový, taupe
Doručenie od 14. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, taupe
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, sivozelené
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Tuba L
Nástenný, kovový, taupe
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Organizéry do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové, čierne, 94x38 cm, výška 8 cm
(8)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
24,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Picket
Z borovicového dreva, čierny, šírka 38 cm, výška 17 cm, hĺbka 4 cm
(12)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na šperky Rin
Kovový, 25x16 cm, výška 25,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na šperky Ferris
Ø 19 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Tick
Nástenný, plastový, biely/v lesklej striebornej farbe
Doručenie od 14. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Nástenný vešiak Saloon
Oceľový, béžový/v prírodnej farbe, šírka 43 cm, výška 14 cm, hĺbka 2 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Nástenný vešiak Saloon
Oceľový, matne čierny, šírka 43 cm, výška 14 cm, hĺbka 2 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Bremen
Z kaučukového dreva, čierny, ø 51 cm, výška 176 cm
(89)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Bremen
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, ø 51 cm, výška 176 cm
(106)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Šperkovnica Stowit
Drevená, 15x17 cm, výška 11 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak
S poličkou, biely, šírka 50 cm, výška 25 cm, hĺbka 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Nástenný vešiak
Kovový, hnedý, šírka 12 cm, výška 20 cm, hĺbka 63,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Bug
Nástenný, plastový, v zlatej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na oblečenie Herkules
Teleskopický, kovový, biely, 120x11 cm, výška 300 cm
(417)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele/čierne, 42x25x25 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Šperkovnica Fawn Paper Laminate
Kartónová, 26,5x19 cm, výška 19 cm
(2)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Zarážky do dverí v súprave Dog
2 ks, látkové, sivé/béžové, 13x33 cm, výška 24 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Smart
Závesný, kovový, čierny, 96x5,5 cm, výška 100 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenný vešiak Ryder
S poličkou, v dekore buka, v prírodnej farbe, šírka 11,5 cm, výška 10 cm, hĺbka 46 cm
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenný vešiak Padova
Kovový, v zlatej farbe, šírka 57 cm, výška 31,5 cm, hĺbka 5 cm
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Nástenný vešiak Picket
Z borovicového dreva, biely, šírka 38 cm, výška 17 cm, hĺbka 4 cm
(25)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
Kovový, 20x10,5 cm, výška 28,5 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 42x25x25 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Melody
Hliníkový, biely/v prírodnej farbe, šírka 43 cm, výška 13 cm, hĺbka 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nástenný vešiak Cosplay
V dekore duba, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 4 cm, hĺbka 4 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenný vešiak Leaf
Kovový, v zlatej farbe, šírka 66 cm, výška 26 cm, hĺbka 6 cm
(5)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Vešiak Wanaka
Bambusový, v prírodnej farbe, ø 50 cm, výška 163 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 65x45x27 cm
(15)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Flip
Z jaseňového dreva, čierny, šírka 81 cm, výška 6 cm, hĺbka 3 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Stojan na oblečenie Under Stairs
Teleskopický/pojazdný, kovový, čierny, 92x42 cm, výška 170 cm
(20)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Vinson
Kovový, čierny, ø 50 cm, výška 181 cm
(27)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na oblečenie
Teleskopický/pojazdný, kovový, v striebornej farbe, 80x43 cm, výška 152 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Organizéry na topánky v súprave ShoeCase
2 ks, plastové, sivé, 37,5x28 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nástenný vešiak Nomad
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 10 cm, hĺbka 8 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Nástenný vešiak Hang-It
Nerezový, v matne striebornej farbe, šírka 70 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 11 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Nástenný vešiak Hang-It
Nerezový, vínovočervený, šírka 70 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 11 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 65x45x27 cm
(9)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na oblečenie Garment
Teleskopický, kovový, v striebornej farbe, 245x11 cm, výška 202 cm
(309)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele, 65x50x27 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Fusion
Kovový, čierny, šírka 40 cm, výška 12 cm, hĺbka 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
1
...
14
15
16
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí