Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 038 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Vacuum-Loc
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(4007)
Na sklade
11,43 €
s kódom
14,29 € bez kódu
7,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Quadro
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(1020)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(131)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M/L
10 ks
(451)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový, látkový, sivý, 65x50x27 cm
(80)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Hanging Vacuum M/L
4 ks
(58)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty Balance
Hnedý, výška 180 cm
(190)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Háčik Rim
Nástenný, kovový, čierny
(23)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M
5 ks
(781)
Na sklade
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
3,55 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Bremen
Z kaučukového dreva, čierny, ø 51 cm, výška 176 cm
(89)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum XL
5 ks
(38)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
7,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na oblečenie Herkules
Teleskopický, kovový, biely, 120x11 cm, výška 300 cm
(417)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, matne čierny
(100)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Smart
Bez vŕtania, kovový
(326)
Na sklade
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Nástenný vešiak Sticks
Plastový, čierny, šírka 49 cm, výška 18 cm, hĺbka 3 cm
(124)
Na sklade
20,14 €
s kódom
25,17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
3 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele, 45x65x15,5 cm
(9)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
23,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 65x45x27 cm
(72)
Na sklade
20,05 €
s kódom
25,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na oblečenie Herkules
Teleskopický, kovový, čierny, 120x11 cm, výška 300 cm
(118)
Na sklade
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na oblečenie Herkules
Teleskopický, kovový, čierny, 215x38 cm, výška 300 cm
(67)
Na sklade
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Space M
10 ks
(33)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
3,14 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, matne čierny
(150)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Blandas
Bez vŕtania, nerezový, v zlatej farbe
(108)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Nástenný vešiak Sticks
Plastový, biely, šírka 49 cm, výška 18 cm, hĺbka 3 cm
(80)
Na sklade
24,62 €
s kódom
30,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Bremen
Z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, ø 51 cm, výška 176 cm
(106)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Black Outdoor Kitchen Ureo
2 ks, bez vŕtania, nerezové, čierne
(185)
Na sklade
6,65 €
s kódom
8,31 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum XL
3 ks
(181)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Smart
Bez vŕtania, kovový
(358)
Na sklade
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Nástenný vešiak Flip
Z topoľového dreva, biely, šírka 51 cm, výška 6 cm, hĺbka 3 cm
(70)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, matne čierny
(108)
Na sklade
10,17 €
s kódom
12,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na oblečenie Herkules
Teleskopický, kovový, biely, 215x38 cm, výška 300 cm
(372)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Vacuum-Loc
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, čierne
(77)
Na sklade
9,76 €
s kódom
12,20 € bez kódu
6,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Elektrická vákuová pumpa
(18)
Na sklade
18,27 €
s kódom
22,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, plastové, biele
(573)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Blandas
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(196)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, hnedé
(2)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Nancy
Látkový, béžový, 70x50x30 cm
(60)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, čierny, 15x15 cm, výška 48 cm
(2)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box na oblečenie
Vákuový, plastový, sivý, 60x45x25 cm
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Quadro
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, čierne
(20)
Na sklade
17,05 €
s kódom
21,31 € bez kódu
10,66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Savona
Bez vŕtania, nerezový, v striebornej farbe
(115)
Na sklade
5,13 €
s kódom
6,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Orea Gold
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v zlatej farbe
(17)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Eco
8 ks, drevené, hnedé, dĺžka 45 cm, výška 23,5 cm
(363)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Wenko
Organizér do skrine Herkules
Kovový, čierny, 120x42 cm, výška 4 cm
(9)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Woodman
Vešiak Clift
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, ø 35 cm, výška 175 cm
(22)
Na sklade
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Vešiak na dvere Celano
Kovový, čierny, šírka 39 cm, výška 11 cm, hĺbka 5,5 cm
(16)
Na sklade
13,32 €
s kódom
16,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Stojan na oblečenie Brent
Kovový, čierny, 117x59 cm, výška 165 cm
(22)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v lesklej striebornej farbe
(18)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box pod posteľ Soft Storage
Vystužený, látkový, výška 16 cm
(39)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí