Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 042 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Bez vŕtania, nerezový, v striebornej farbe
(240)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Lavender
(6)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(32)
Na sklade
7,98 €
s kódom
9,97 € bez kódu
4,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Cottage Warmth
16 ks, priľnavé, krémovobiele, 20x65 cm
(8)
Na sklade
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Floral Path
16 ks, priľnavé, 20x65 cm
(20)
Na sklade
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Golden Marble
16 ks, priľnavé, čierno-biele, 20x65 cm
(6)
Na sklade
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Versace Bej
16 ks, priľnavé, krémovobiele, 25x65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
5,19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
4 ks, bez vŕtania, plastové, v striebornej farbe
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brabantia
Vešiaky v súprave
4 ks, kovové, čierne, dĺžka 42 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
5,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pútka v súprave
5 ks, závesné, oceľové
(207)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Antibacterial
(5)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Tablo Krem
16 ks, priľnavé, krémovobiele, 25x65 cm
(9)
Na sklade
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
5,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspi Form XL
2 ks
(9)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum L
6 ks
(30)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Organizéry na topánky v súprave
3 ks, plastové, sivé, 9x26 cm, výška 9,5 cm
(29)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
5,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrecia v súprave
6 ks
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Šperkovnica
Plastová, so zrkadlom/cestovná, 9,5x9,5 cm, výška 4 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Vacuum-Loc
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, čierne
(77)
Na sklade
9,76 €
s kódom
12,20 € bez kódu
6,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve L
3 ks
(41)
Doručenie od 23. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
6,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(41)
Na sklade
4,96 €
s kódom
6,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Noa
5 ks, kovové, čierne, dĺžka 44,5 cm, výška 17,5 cm
(6)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
6,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Maximex
Háčiky v súprave
4 ks, nerezové, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
6,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na oblek Milky
Biely, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(35)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Háčik Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Valenza
Bez vŕtania, plastový, čierny
(72)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na oblek Urban
Čierny, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(176)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Savona
Bez vŕtania, nerezový, v striebornej farbe
(115)
Na sklade
5,13 €
s kódom
6,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové, čierne
(43)
Na sklade
15,83 €
s kódom
19,79 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, bez vŕtania, plastové
Doručenie od 19. 10. 2026
16 €
s kódom
20 € bez kódu
6,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na oblek
Biely, dĺžka 56 cm, výška 100 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na oblek Rivoli
Hnedý, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(184)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na šaty Milky
Biely, výška 137 cm
(36)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Zarážka do dverí Multi-STOP®
Plastová, modrá, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Single Space L
(72)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na šaty
Čierny, výška 137 cm
(94)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Organizéry na topánky v súprave
2 ks, plastové, 30x52 cm, výška 11 cm
(510)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové, biele
(9)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
6,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum XL
3 ks
(181)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Vacuum-Loc
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(4007)
Na sklade
11,43 €
s kódom
14,29 € bez kódu
7,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Dištančné vložky na šatníkovú tyč v súprave Orderly
2 ks, plastové, béžové, 20x3,5 cm, výška 3,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum XL
5 ks
(38)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
7,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve XL
2 ks
(20)
Na sklade
11,82 €
s kódom
14,77 € bez kódu
7,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Melle
Nástenný, biely
(19)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Milky
Látkový, biely, 70x50x30 cm
(100)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač na topánky Vario
Sivý
(273)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Zarážka do dverí
Drevená, v prírodnej farbe, 3x12 cm, výška 4 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Blandas
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(196)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Nostalgia
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(95)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí