Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 045 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Dog Park
Z recyklovaného plastu, biely, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Esme
Z recyklovaného plastu, zelený, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Sausage Dog
Z recyklovaného plastu, biely, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, biely/ružový, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, zelený/ružový, 28x58x48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, červený/svetlomodrý, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Butterfly Garden
Z recyklovaného plastu, 58x28x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Daisy
Z recyklovaného plastu, zelený/modrý, 58x28x48 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Hearts
Z recyklovaného plastu, červený/biely, 58x28x48 cm
(9)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Heritage Tube Map
Z recyklovaného plastu, biely, 58x28x48 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Spotlight
Z recyklovaného plastu, červený/biely, 58x28x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Spotlight
Z recyklovaného plastu, zelený/modrý, 58x28x48 cm
(7)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Wild Flowers
Z recyklovaného plastu, 58x28x48 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Vieste
Závesný, nerezový, čierny
(81)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, čierny
(44)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Zarážky do dverí v súprave Buddy
2 ks, gumené, sivé, 11x15 cm, výška 6 cm
(45)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Vešiak na dvere
Kovový, v striebornej farbe, šírka 38 cm, výška 15 cm, hĺbka 4 cm
(17)
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na oblek Balance
Hnedý, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(37)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nástenný vešiak Plastic
Kovový, v striebornej farbe, šírka 31 cm, výška 19 cm, hĺbka 8 cm
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ Nancy
Látkový, výška 16 cm
(25)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Háčik Chalix
Nástenný, kovový, v mosadznej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrece
(92)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Organizér do skrine Nancy
Závesný, látkový, béžový, 15x30 cm, výška 128 cm
(17)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak Anillos
Z borovicového dreva, čierno-biely, šírka 40 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Šperkovnica Cat Face
Detská, 11x11 cm, výška 2,5 cm
(214)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Space Save M/L
3 ks
(190)
Na sklade
9,16 €
s kódom
11,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Flare
Nástenný, kovový, béžový
(2)
Na sklade
9,43 €
s kódom
11,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, v zlatej farbe
(5)
Na sklade
9,45 €
s kódom
11,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Flare
Nástenný, kovový, hnedý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,48 €
s kódom
11,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vešiak na dvere Jaxen
Kovový, biely/v striebornej farbe, šírka 41 cm, výška 17 cm, hĺbka 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vešiak na dvere Jaxen
Kovový, vínovočervený/v striebornej farbe, šírka 41 cm, výška 17 cm, hĺbka 12 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Air
Látkový, modrý, 91x53x48 cm
(44)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nástenný vešiak Celano
Kovový, sivý/v striebornej farbe, šírka 26 cm, výška 4 cm
(89)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Teleskopické tyče do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové/plastové, biele, výška 120 cm
(57)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, hnedý
(1)
Na sklade
9,78 €
s kódom
12,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, v matne striebornej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,86 €
s kódom
12,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty Balance
Hnedý, výška 150 cm
(49)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Nástenný vešiak Antlers
Kovový, hnedý, šírka 5 cm, výška 13 cm, hĺbka 29 cm
(27)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Vešiak na dvere
Kovový, v striebornej farbe, šírka 45 cm, výška 21 cm, hĺbka 6 cm
(19)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box na oblečenie Soft Storage XL
Látkový, béžový, 26x30x50 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box na oblečenie Soft Storage XL
Látkový, sivý, 26x30x50 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Flare
Nástenný, kovový, modrý
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na oblek
Čierny, dĺžka 60 cm, výška 150 cm
(23)
Doručenie od 19. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Lyžica na topánky
Čierna
(60)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Genova
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(12)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, matne čierny
(108)
Na sklade
10,17 €
s kódom
12,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak Anillos
Z borovicového dreva, biely/sivý, šírka 40 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
5
6
7
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí