Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 041 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Obaly na šaty v súprave Nancy
3 ks, béžové, výška 137 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 5 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Compress Lavender
5 ks
(13)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Nástenný vešiak Apollo
Kovový, šírka 56 cm, výška 16 cm, hĺbka 4,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Stojan na dáždniky
Kovový, sivý, ø 19 cm, výška 48 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Balvi
Šperkovnica Yoga
Porcelánová, ø 10 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Háčik Nami
Nástenný, kovový, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Vešiak Bend
Kovový, hnedý, šírka 36 cm, hĺbka 6 cm, výška 182 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Stojan na oblečenie Nobly
Nástenný, kovový, svetlosivý, 52x27 cm, výška 180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Vešiak Bend
Kovový, modrý, šírka 36 cm, hĺbka 6 cm, výška 182 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Háčik Nami
Nástenný, kovový, žltý
Doručenie od 2. 11. 2026
17,58 €
s kódom
21,97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Háčik Nami
Nástenný, kovový, hnedý
Doručenie od 2. 11. 2026
17,58 €
s kódom
21,97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Háčik Chalix
Nástenný, kovový, v mosadznej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Háčik Lester
Nástenný, hliníkový, v mosadznej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojan na oblečenie Valde
Kovový, čierny, 90x40 cm, výška 183 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
312 €
s kódom
390 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, hnedé
(2)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, čierne
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, zelené
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v matne striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, biele
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, matne čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brabantia
Vešiaky v súprave
4 ks, kovové, čierne, dĺžka 42 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
5,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Háčik do skrine
Z recyklovaného plastu, čierny, 6x22 cm, výška 10,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Senza
Oceľový, v striebornej farbe, šírka 65 cm, výška 190 cm, hĺbka 28 cm
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
315,20 €
s kódom
394 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dax Play
S poličkou, oceľový, svetložltý, šírka 72 cm, výška 12 cm, hĺbka 7,5 cm
(8)
Doručenie od 14. 10. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Frondo
Oceľový, v lososovej farbe, šírka 66 cm, výška 37,5 cm, hĺbka 8,5 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rex
S poličkou, oceľový, v prírodnej farbe/taupe, šírka 70 cm, výška 28 cm, hĺbka 29 cm
(2)
Doručenie od 14. 10. 2026
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Frondo
Nástenný, oceľový, sivozelený
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Fusion
Oceľový, svetložltý, šírka 40 cm, výška 12 cm, hĺbka 6 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dax Play
S poličkou, oceľový, svetložltý, šírka 52 cm, výška 12 cm, hĺbka 7,5 cm
(8)
Doručenie od 21. 10. 2026
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Miles
Oceľový, čierny, šírka 100 cm, výška 14 cm, hĺbka 7 cm
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
94,40 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dax Play
S poličkou, oceľový, svetložltý, šírka 27 cm, výška 12 cm, hĺbka 7,5 cm
(8)
Doručenie od 14. 10. 2026
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Frondo
Nástenný, oceľový, v lososovej farbe
Doručenie od 14. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rex
S poličkou, oceľový, taupe, šírka 60 cm, výška 10 cm, hĺbka 11,5 cm
(6)
Doručenie od 14. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Frondo
Nástenný, oceľový, taupe
Doručenie od 14. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Keeper
Oceľový, taupe, šírka 29 cm, výška 33,5 cm, hĺbka 8,5 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Fusion
Oceľový, svetložltý, šírka 70 cm, výška 12 cm, hĺbka 6 cm
(11)
Doručenie od 14. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Miles
Oceľový, čierny, šírka 70 cm, výška 14 cm, hĺbka 7 cm
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Mini
Háčik Koala
Nástenný, z bukového dreva, v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Šperkovnica Mira
Kovová, so zrkadlom, ø 16 cm, výška 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Háčik Rabbit
Nástenný, z bukového dreva, v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
16,86 €
s kódom
21,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
OYOY Living Design
Háčiky v súprave Pieni
3 ks, závesné, nerezové, v mosadznej farbe
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
3,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Háčik Bear
Nástenný, z bukového dreva, v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
16,86 €
s kódom
21,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
OYOY Mini
Háčik Panda
Nástenný, z bukového dreva, v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
OYOY Mini
Háčik Elephant
Nástenný, z bukového dreva, v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Stojan na dáždniky Atin
Kovový, béžový, ø 30 cm, výška 50 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Stojan na dáždniky Atin
Kovový, tmavosivý, ø 30 cm, výška 50 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadua
3 ks, nástenné, z bukového dreva, krémovobiele
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadue
3 ks, nástenné, z bukového dreva, taupe
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
2
3
4
5
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí