Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 041 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nástenný vešiak Nostalgia
Kovový, čierny, šírka 22 cm, výška 9 cm
(144)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Nostalgia
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(95)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Bez vŕtania, nerezový, v striebornej farbe
(240)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Rondo
Bez vŕtania, nerezový, v striebornej farbe
(133)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Savona
Bez vŕtania, nerezový, biely
(53)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Savona
Bez vŕtania, nerezový, v striebornej farbe
(115)
Na sklade
5,13 €
s kódom
6,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, v matne striebornej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,86 €
s kódom
12,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik A-Hook
Nástenný, oceľový, sivý
(12)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Nástenný vešiak A-Rack
Kovový, čierny, šírka 40 cm, výška 11 cm, hĺbka 5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Háčik A-Hook
Nástenný, oceľový, čierny
(28)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Valenza
Bez vŕtania, plastový, čierny
(72)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Vieste
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(59)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(24)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Organizér na topánky
Látkový, čierny, 60x90 cm, výška 15 cm
(29)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wenko
Organizéry do skrine v súprave Herkules
3 ks, na kabelky, plastové, sivé, 9x14 cm, výška 12,5 cm
(130)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
7,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na odnímanie oblečenia Herkules
Kovový/plastový, biely, 3x1 cm, výška 76 cm
(172)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky do skrine v súprave Herkules
2 ks, závesné, plastové, v striebornej farbe, 29x15 cm, výška 12,5 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nastaviteľná polička do skrine Herkules
Kovová, biela, 120x42,5 cm, výška 4 cm
(41)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Organizéry do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové, sivé, 94x38 cm, výška 8 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
15,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Teleskopické tyče do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové/plastové, biele, výška 120 cm
(57)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Rozperná tyč Herkules
Závesný, kovový/plastový, biely, výška 300 cm
(57)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave
3 ks, na nohavice, drevené, hnedé, dĺžka 25 cm, výška 16,5 cm
(120)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Obľúbené
Wenko
Samolepky na vešiaky v súprave
20 ks, silikónové, biele/sivé, dĺžka 5 cm, výška 2 mm
(100)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
0,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Eco
8 ks, drevené, hnedé, dĺžka 45 cm, výška 23,5 cm
(363)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Baggy
5 ks, na nohavice, kovové, modré, dĺžka 34,5 cm, výška 11,5 cm
(47)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
2,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Snap
2 ks, na nohavice, kovové, modré, dĺžka 40 cm, výška 10,5 cm
(105)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Spiral
2 ks, kovové, modré, dĺžka 11,5 cm, výška 11,5 cm
(15)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave
4 ks, plastové, modré, dĺžka 42 cm, výška 19 cm
(103)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
2,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Bubble
5 ks, biele/sivé, dĺžka 46 cm, výška 17,5 cm
(54)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Paris
5 ks, drevené, čierne, dĺžka 44 cm, výška 25 cm
(9)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Singles
Bez vŕtania, plastový, biely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Mink
Sivá/hnedá, 10x90 cm
(17)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Mink
Tmavosivá, 10x90 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Mink
Žltá/hnedá, 10x90 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(82)
Na sklade
17,34 €
s kódom
21,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(104)
Na sklade
17,38 €
s kódom
21,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Nástenný vešiak Rin
Z jaseňového dreva, čierny/hnedý, šírka 50 cm, výška 10 cm, hĺbka 7 cm
(62)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Nástenný vešiak Rin
Z jaseňového dreva, v matne striebornej farbe/v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 10 cm, hĺbka 7 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na oblečenie Tower
Pojazdný, kovový, čierny, 67x35 cm, výška 173 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
140 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na oblečenie Tower
Pojazdný, kovový, biely, 67x35 cm, výška 173 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
133,60 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Germania
Nástenný vešiak Adana
S poličkou, biely, šírka 30 cm, výška 152 cm, hĺbka 23 cm
(10)
Na sklade
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Nástenný vešiak Adana
Biely, šírka 15 cm, výška 170 cm, hĺbka 4 cm
(2)
Na sklade
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Šperkovnica LED Bien
So zrkadlom, 9x36 cm, výška 120 cm
(122)
Na sklade
Posledné kúsky
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Súprava na čistenie obuvi
Hnedá
(53)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Vieste Duo
Nerezový, v striebornej farbe
(49)
Doručenie od 19. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Stojan na oblečenie Hongi
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, 150x74 cm, výška 177 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, závesné, oceľové, biele
(130)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
3,02 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Lyžica na topánky
V striebornej farbe
(495)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
17
18
19
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí