Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 045 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Madalyon
16 ks, priľnavé, čierno-biele, 20x65 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
4,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dax Play
S poličkou, kovový, taupe, šírka 72 cm, výška 12 cm, hĺbka 7,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v lesklej striebornej farbe
(1)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nástenný vešiak Shack
S poličkou, kovový, červený, šírka 60 cm, výška 30 cm, hĺbka 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
124,80 €
s kódom
156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Vákuové vrecia v súprave
5 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v lesklej striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ Ecologik
Vákuový/vystužený, látkový, výška 15,5 cm
(1)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Rowico
Nástenný vešiak Milford
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 3 cm, hĺbka 7 cm
(1)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Hotel
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, dĺžka 45 cm, výška 23,5 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Obaly na šaty v súprave Nancy
3 ks, béžové, výška 137 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenný vešiak Maltha
Kovový, čierny, šírka 24 cm, výška 14 cm, hĺbka 7,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vešiak Zigga
Kovový, žltý, dĺžka 12,5 cm, výška 20,5 cm
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Nástenný vešiak Milford
Z dubového dreva, čierny, šírka 80 cm, výška 3 cm, hĺbka 7 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Flanela
Zelená, 10x80 cm
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brabantia
Vešiaky v súprave
4 ks, kovové, čierne, dĺžka 42 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
5,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Háčiky v súprave Curious Cats
3 ks, závesné, kovové
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Nástenný vešiak Showcase
S poličkou, z dubového dreva, hnedý, šírka 90 cm, výška 10 cm, hĺbka 18 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak Anillos
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Blue Edition
Vákuový, plastový, modrý, 42x40x25 cm
(1)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Šperkovnica Unicorn
Plastová/kartónová, detská, 10,5x10,5 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Tanierik na šperky Flowers
11x10 cm, výška 1,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spirella
Šperkovnica Alais
Plastová/sklenená/bambusová, so zrkadlom, 14x14 cm, výška 5,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Stojan na dáždniky Atin
Kovový, tmavosivý, ø 20 cm, výška 50 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na oblečenie
Pojazdný, kovový, čierny, 84x43 cm, výška 156 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
28,51 €
s kódom
35,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
CustomForm
Vešiak Conter
Kovový, čierny, šírka 80 cm, hĺbka 50 cm, výška 170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Maze
Kovový, sivý, šírka 71 cm, výška 27 cm, hĺbka 4 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Šperkovnica Tesora
Drevená, ø 13 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadua
3 ks, nástenné, z bukového dreva, čierne
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Retro
S poličkou, kovový, oranžový, šírka 72 cm, výška 25 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
279,20 €
s kódom
349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Senza
Kovový, čierny, šírka 65 cm, výška 63,5 cm, hĺbka 28 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dexter
Kovový, sivozelený, šírka 40 cm, výška 21 cm, hĺbka 8 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Curly Wooly
Sivá, 10x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rizzoli
S poličkou, kovový, čierny/v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 76 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Cocoon
Hnedá, 10x95 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Metro
Kovový, sivý, šírka 60,5 cm, výška 26,5 cm, hĺbka 4 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nástenný vešiak Merry
Z jaseňového dreva, svetlosivý, šírka 80 cm, výška 14 cm, hĺbka 3,5 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vešiak Nadue
Z bukového dreva, v prírodnej farbe, šírka 46 cm, hĺbka 46 cm, výška 170 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Tuba S
Nástenný, oceľový, sivozelený
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Tumulo
Kovový, béžový, šírka 35 cm, výška 15 cm, hĺbka 8 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rizzoli
S poličkou, kovový, sivozelený, šírka 76 cm, výška 76 cm, hĺbka 34 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
229,60 €
s kódom
287 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Miles
Kovový, sivozelený, šírka 70 cm, výška 14 cm, hĺbka 7 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Rowico
Nástenný vešiak Milford
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 19 cm, hĺbka 33 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Simplon
S poličkou, kovový, čierny, šírka 76 cm, výška 23 cm, hĺbka 29 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
160,80 €
s kódom
201 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rex
S poličkou, kovový, čierny, šírka 70 cm, výška 28 cm, hĺbka 29 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dax Play
S poličkou, kovový, sivozelený, šírka 72 cm, výška 12 cm, hĺbka 7,5 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rex
S poličkou, kovový, biely, šírka 100 cm, výška 19 cm, hĺbka 29 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Dax Play
S poličkou, kovový, sivozelený, šírka 27 cm, výška 12 cm, hĺbka 7,5 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Spirella
Šperkovnica Alais
Plastová/sklenená/bambusová, so zrkadlom, 13x23 cm, výška 4 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
14
15
16
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí