Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 043 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Háčik Chalix
Nástenný, kovový, v mosadznej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Vešiaky v súprave Hang-It
2 ks, kovové, vínovočervené, dĺžka 40 cm, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Plain Color
16 ks, priľnavé, červené, 20x65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Ochrana proti prievanu Christmas Tree
Béžová, 90x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, modré
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Stojan na šperky Sausage dog
Keramický, 6x15 cm, výška 1,5 cm
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak Anillos
Z borovicového dreva, biely/sivý, šírka 40 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Organizér do skrine Sandy
Závesný, látkový, béžový, 29x29 cm, výška 127 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Fusion
Kovový, v lososovej farbe, šírka 70 cm, výška 12 cm, hĺbka 6 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Stojan na šperky Cat
Keramický, 7,5x12 cm, výška 1,5 cm
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Zig Zag
Kovový, biely, šírka 61 cm, výška 20 cm, hĺbka 6,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak Anillos
Z borovicového dreva, čierny/v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Háčik Nami
Nástenný, kovový, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Tanierik na šperky Birds
11x10 cm, výška 1,5 cm
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Frondo
Nástenný, oceľový, sivozelený
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v matne zlatej farbe
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Háčiky v súprave Hot Air Ballon
3 ks, nástenné, z bukového dreva
Na sklade
Posledný kúsok
20,38 €
s kódom
25,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Vešiak Jorid
Kovový, biely, šírka 42 cm, hĺbka 42 cm, výška 172 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, matne čierne
(6)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 4 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
4 ks, závesné, kovové, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
1,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Fusion
Oceľový, svetložltý, šírka 40 cm, výška 12 cm, hĺbka 6 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Háčiky v súprave Cloud
3 ks, nástenné, z bukového dreva, svetlomodré
Na sklade
Posledný kúsok
20,49 €
s kódom
25,61 € bez kódu
8,54 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Šperkovnica Mira
Kovová, so zrkadlom, ø 16 cm, výška 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Nástenný vešiak
Lesklý, krémovobiely, šírka 15 cm, výška 170 cm, hĺbka 3 cm
(33)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Nástenný vešiak Tower
Kovový, biely, šírka 38,5 cm, výška 162 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Stojan na oblečenie Linn
Oceľový, čierny, 61x57 cm, výška 190 cm
Na sklade
Posledný kúsok
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Stojan na oblečenie Manaus
Bambusový, v prírodnej farbe, 104x46 cm, výška 164 cm
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Stojan na oblečenie Sempre
Kovový, biely, 50x40 cm, výška 162 cm
Na sklade
Posledný kúsok
230,40 €
s kódom
288 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Šperkovnica
Plastová, so zrkadlom/cestovná, 9,5x9,5 cm, výška 4 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Háčik Tower
Nastaviteľný, oceľový, matne biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, závesné, kovové, fialové
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Nástenný vešiak Sticks
Plastový, čierny, šírka 72 cm, výška 18 cm, hĺbka 3 cm
(252)
Doručenie od 19. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Bosio
Bez vŕtania, Power-loc, nerezový, matne čierny
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rex
S poličkou, oceľový, v prírodnej farbe/taupe, šírka 70 cm, výška 28 cm, hĺbka 29 cm
(2)
Doručenie od 14. 10. 2026
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Rizar
Čierny, šírka 48 cm, výška 11,5 cm, hĺbka 4,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenný vešiak Ryder
S poličkou, v dekore buka, v prírodnej farbe, šírka 11,5 cm, výška 10 cm, hĺbka 46 cm
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Sensu
Kovový, v terakotovej farbe, šírka 21 cm, výška 29,5 cm, hĺbka 4 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rex
S poličkou, kovový, čierny, šírka 100 cm, výška 19 cm, hĺbka 29 cm
(7)
Doručenie od 14. 10. 2026
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Tuba M
Nástenný, oceľový, v terakotovej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Tuba S
Nástenný, oceľový, taupe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
CustomForm
Vešiak Conter
Kovový, biely, šírka 80 cm, hĺbka 50 cm, výška 170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spirella
Šperkovnica Alais
Sklenená/bambusová, so zrkadlom, 13x23 cm, výška 3 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Zarážky do dverí v súprave Dog
2 ks, látkové, 17x26 cm, výška 21 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Tuba M
Nástenný, oceľový, taupe
(1)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nástenný vešiak Space
S poličkou, v dekore duba, v prírodnej farbe, šírka 30 cm, výška 20 cm, hĺbka 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Háčiky v súprave Rosalia
3 ks, nástenné
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Háčik Coucou
Nástenný, oceľový, modrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Retro
Kovový, tmavohnedý, šírka 75 cm, výška 5 cm, hĺbka 10 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
17
18
19
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí