Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 045 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Flip
Z topoľového dreva, v prírodnej farbe, šírka 30 cm, výška 6 cm, hĺbka 3 cm
(10)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Square
Kovový, biely, 17x17 cm, výška 45,5 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Zarážka do dverí
Látková, sivá, ø 13 cm, výška 16 cm
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Nancy
Látkový, béžový, 46x46x20,5 cm
(67)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve XL
2 ks
(20)
Na sklade
11,82 €
s kódom
14,77 € bez kódu
7,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Háčik Luxy
Závesný, oceľový, v striebornej farbe
(15)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Stojan na dáždniky Bellwood
Biely, 24x22 cm, výška 68 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, v matne striebornej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,86 €
s kódom
12,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Trento
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 3 cm, výška 82 cm, hĺbka 30 cm
(11)
Doručenie od 26. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové, biele/sivé
(16)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Compactor
Organizér do skrine Oxford
Závesný, látkový, sivý, 18x30 cm, výška 94 cm
(8)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Šperkovnica Rin
Drevená/plastová, 8x24 cm, výška 11,5 cm
(8)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Organizér na topánky
Látkový, čierny, 60x90 cm, výška 15 cm
(29)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, biely
(42)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Metaltex
Háčiky v súprave
3 ks, bez vŕtania, plastové
(30)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
2,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
2 ks, závesné, plastové, biele
(13)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Tower
Na kabelky, čierny, 54x6 cm, výška 5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
s kódom
24,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Life
3 ks, vákuové/vystužené, látkové, biele, 45x65x15,5 cm
(9)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
23,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Black Edition
2 ks, vákuové/vystužené, látkové, čierne, 65x45x27 cm
(9)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Spinder Design
Vešiaky v súprave Victorie
5 ks, kovové, čierne, dĺžka 42 cm, výška 22 cm
(9)
Na sklade
32 €
s kódom
40 € bez kódu
8 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Umbra
Šperkovnica Stowit
Drevená, 15x17 cm, výška 11 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Organizér do skrine Oxford
Závesný, látkový, sivý, 30x30 cm, výška 94 cm
(17)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Zarážka do dverí
Drevená, v prírodnej farbe, 3x12 cm, výška 4 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, sivé
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Melle
Nástenný, biely
(19)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ Nancy
Látkový, výška 16 cm
(25)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Flip
Z jaseňového dreva, čierny, šírka 81 cm, výška 6 cm, hĺbka 3 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Obal na oblek Nancy
Béžový, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(11)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Genova
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(12)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na oblečenie Profi
Pojazdný, kovový, čierny, 121x52 cm, výška 185 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Rim
Nástenný, kovový, biely
(7)
Na sklade
19,47 €
s kódom
24,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Joseph Joseph
Vešiaky v súprave Orderly
5 ks, plastové, béžové, dĺžka 41 cm, výška 22 cm
(7)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
3,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Šperkovnica Stowit
Drevená, 26x22 cm, výška 12 cm
(7)
Na sklade
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Spotlight
Z recyklovaného plastu, zelený/modrý, 58x28x48 cm
(7)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Blue Edition
Vákuový, plastový, modrý, 65x45x27 cm
(7)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Addis
Vešiaky v súprave
5 ks, plastové, biele, dĺžka 41 cm, výška 23 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Vešiak na dvere Celano
Kovový, v striebornej farbe, šírka 39 cm, výška 11 cm, hĺbka 7,5 cm
(28)
Na sklade
18,27 €
s kódom
22,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Spiral
2 ks, kovové, modré, dĺžka 11,5 cm, výška 11,5 cm
(15)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leitmotiv
Nástenný vešiak Saturnus
Kovový, čierny/v zlatej farbe, šírka 34 cm, výška 14 cm, hĺbka 15 cm
(15)
Na sklade
18,91 €
s kódom
23,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojan na dáždniky Glam
Kovový, žltý/v zlatej farbe, 18,5x25,5 cm, výška 60 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Háčiky v súprave Lewi
3 ks, nástenné
(8)
Na sklade
23,64 €
s kódom
29,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Lyžica na topánky A-Shoehorn
Biela
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, biely, 12x23,5 cm, výška 36 cm
(8)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Vešiak Flapper
Z kaučukového dreva, čierny/hnedý, ø 40 cm, výška 168 cm
(9)
Na sklade
179,20 €
s kódom
224 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Brabantia
Nemý sluha Linn Dressboy
Oceľový, čierny, šírka 38 cm, výška 168 cm, hĺbka 6,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
4 ks, bez vŕtania, plastové, v striebornej farbe
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Floral Path
16 ks, priľnavé, 20x65 cm
(20)
Na sklade
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
5,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Stojan na oblečenie Under Stairs
Teleskopický/pojazdný, kovový, čierny, 92x42 cm, výška 170 cm
(20)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí