Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Luxusné doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 045 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, biely/modrý, 40x25x25 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Zig Zag
Kovový, žltý, šírka 61 cm, výška 20 cm, hĺbka 6,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Organizér do skrine Herkules
Kovový, čierny, 120x42 cm, výška 4 cm
(9)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Organizéry do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové, sivé, 94x38 cm, výška 8 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
15,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Nástenný vešiak Sticks
Plastový, biely, šírka 49 cm, výška 18 cm, hĺbka 3 cm
(80)
Na sklade
24,62 €
s kódom
30,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Výsuvný vešiak
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 33x47 cm, výška 10 cm
(274)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový, látkový, sivý, 65x50x27 cm
(80)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Nástenný vešiak Skyline
Plastový, čierny, šírka 50 cm, výška 15 cm, hĺbka 4 cm
(39)
Na sklade
24,28 €
s kódom
30,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Vešiak Aspen
Kovový, čierny, šírka 25 cm, hĺbka 21 cm, výška 171 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
24,27 €
s kódom
30,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, čierny, 65x50x26,5 cm
(24)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Háčiky v súprave Lewi
3 ks, nástenné
(8)
Na sklade
23,64 €
s kódom
29,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tower
Kovový, 7,5x20 cm, výška 25,5 cm
(31)
Na sklade
23,64 €
s kódom
29,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Balance
Vystužený, látkový, sivý, 44x33x19 cm
(108)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Šperkovnica Alais
Sklenená/bambusová, so zrkadlom, 13x23 cm, výška 3 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Stojan na oblečenie Roald
Pojazdný, kovový, čierny, 80x42 cm, výška 160 cm
(1)
Na sklade
23,20 €
s kódom
29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Háčik Tower
Kovový, čierny
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Smart
Bez vŕtania, kovový
(358)
Na sklade
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Nástenný vešiak Quinn
S poličkou, kovový, čierny, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 7 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Smart
Bez vŕtania, kovový
(326)
Na sklade
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
7x32 cm, výška 3 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Háčik Milford
Nástenný, z dubového dreva, čierny
(4)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Rizar
Biely, šírka 60 cm, výška 11,5 cm, hĺbka 4,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Vešiak na dvere Estique
Kovový, biely/v prírodnej farbe, šírka 39 cm, výška 30 cm, hĺbka 10 cm
(13)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, matne čierny
(150)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Háčik Butterflies Mini
Nástenný, oceľový, v petrolejovej farbe/hnedý/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Háčik Butterflies Mini
Nástenný, oceľový, ružový/hnedý/v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Leitmotiv
Nástenný vešiak Saturnus Coloured XL
Kovový, šírka 54 cm, výška 14 cm, hĺbka 15 cm
(33)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ Life
Vákuový/vystužený, látkový, výška 15,5 cm
(30)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Vita
Kovový, čierny, šírka 70 cm, výška 4 cm, hĺbka 4 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Rizar
Čierny, šírka 60 cm, výška 11,5 cm, hĺbka 4,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Vešiak na dvere Buddy
Plastový, čierny, šírka 22 cm, výška 30 cm, hĺbka 11 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Nástenný vešiak Ember
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 14 cm, výška 60 cm, hĺbka 9,5 cm
(37)
Na sklade
22,07 €
s kódom
27,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na dvere Tower
Kovový, biely, šírka 30 cm, výška 6 cm, hĺbka 7 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ
Vákuový, látkový, výška 15,5 cm
(24)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenný vešiak Maltha
Kovový, čierny, šírka 24 cm, výška 14 cm, hĺbka 7,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vešiaky na dvere
Kovový, biely/čierny, šírka 35 cm, výška 11 cm, hĺbka 2,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Mink
Žltá/hnedá, 10x90 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Vešiak na dvere Allegre
Ratanový, v prírodnej farbe, šírka 33 cm, výška 14 cm, hĺbka 6 cm
(3)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Ochrana proti prievanu Candy Cane
Červená/biela, 20x90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Šperkovnica Tosca
Drevená/plastová, ø 10 cm, výška 12 cm
(181)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, béžové
(53)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, béžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, svetlohnedé
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, zelené
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, svetlosivé
(6)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, biele
(13)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, sivozelené
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, svetlosivé
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
1
...
11
12
13
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí