Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Luxusné doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 045 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum XL
3 ks
(181)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
7,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Asola
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(37)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Rim
Nástenný, kovový, čierny
(7)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Quadro
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, čierne
(20)
Na sklade
17,05 €
s kódom
21,31 € bez kódu
10,66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kave Home
Nástenný vešiak Vianela
Kovový, čierny, šírka 52 cm, výška 40 cm, hĺbka 5 cm
(20)
Doručenie od 14. 12. 2026
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Mini
Háčik Bear
Nástenný, z bukového dreva, v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
16,86 €
s kódom
21,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
OYOY Mini
Háčik Rabbit
Nástenný, z bukového dreva, v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
16,86 €
s kódom
21,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Genova
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v matne striebornej farbe
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové
(30)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové, biele
(9)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
6,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové, biele/sivé
(16)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
4 ks, bez vŕtania, plastové, v striebornej farbe
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vešiaky v súprave
20 ks, plastové, biele, dĺžka 42 cm, výška 21 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
1,05 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Vešiaky v súprave Orderly
2 ks, plastové, béžové, dĺžka 42,5 cm, výška 31 cm
(6)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Vešiaky v súprave Orderly
2 ks, plastové, béžové, dĺžka 42 cm, výška 25 cm
(3)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Vešiaky v súprave Orderly
2 ks, na nohavice, plastové, béžové, dĺžka 33 cm, výška 17 cm
(5)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vešiak na kravaty a opasky
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 36x5 cm, výška 4,5 cm
(169)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v matne striebornej farbe
(24)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky do skrine v súprave Herkules
2 ks, závesné, plastové, v striebornej farbe, 29x15 cm, výška 12,5 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Singles
Bez vŕtania, plastový, biely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na oblek Deep Black
Čierny, dĺžka 60 cm, výška 135 cm
(53)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Šperkovnica Alais
Plastová/sklenená/bambusová, so zrkadlom, 14x14 cm, výška 5,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, bez vŕtania, plastové
Doručenie od 19. 10. 2026
16 €
s kódom
20 € bez kódu
6,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Tanierik na šperky Cat
Porcelánový, ø 15 cm, výška 12,5 cm
(9)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Organizér do skrine Oxford
Závesný, látkový, sivý, 18x30 cm, výška 94 cm
(8)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Organizér do skrine Sandy
Závesný, látkový, béžový, 29x29 cm, výška 127 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box pod posteľ Balance
Látkový, výška 15 cm
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Umbra
Háčiky v súprave Buddy
3 ks, nástenné, plastové, čierne
(43)
Na sklade
15,83 €
s kódom
19,79 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v striebornej farbe
(173)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
9,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Eco
8 ks, drevené, hnedé, dĺžka 45 cm, výška 23,5 cm
(363)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Rim
Nástenný, kovový, biely
(9)
Na sklade
15,61 €
s kódom
19,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Obal na oblek Oxford
Sivý, výška 90 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock Bath
4 ks, bez vŕtania, kovové, v striebornej farbe
(20)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
4,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Espace L
2 ks
(34)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Sigma
Nástenný, oceľový, biely
(38)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na dvere Tower
Kovový, biely, šírka 1,5 cm, výška 18 cm, hĺbka 10 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezový, v lesklej striebornej farbe
(18)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Brabantia
Háčik do skrine
Z recyklovaného plastu, čierny, 6x22 cm, výška 10,5 cm
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Háčiky v súprave
3 ks, nástenné, plastové
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Organizér na topánky Balance
Látkový, sivý, 60x74 cm, výška 15 cm
(104)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Sigma
Nástenný, oceľový, čierny
(21)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Zig Zag
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, šírka 21 cm, výška 8,5 cm, hĺbka 25 cm
(4)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vešiak na dvere Nostalgia
Kovový, čierny, šírka 37 cm, výška 18 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Šperkovnica Alais
Plastová/sklenená/bambusová, so zrkadlom, 14x14 cm, výška 5,5 cm
(2)
Doručenie od 14. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, závesné, kovové, fialové
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér do skrine Soft Storage
Látkový, modrý, 60x30 cm, výška 50 cm
(7)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, závesné, kovové, svetlozelené
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve L
3 ks
(41)
Doručenie od 23. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
6,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
14
15
16
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí