Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Luxusné doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 041 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Obľúbené
Wenko
Samolepky na vešiaky v súprave
20 ks, silikónové, biele/sivé, dĺžka 5 cm, výška 2 mm
(100)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
0,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrece
(92)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Compactor
Organizér do skrine Nancy
Závesný, látkový, béžový, 15x30 cm, výška 128 cm
(17)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak Anillos
Z borovicového dreva, čierno-biely, šírka 40 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Šperkovnica Cat Face
Detská, 11x11 cm, výška 2,5 cm
(214)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Vešiak na dvere
Kovový, v striebornej farbe, šírka 38 cm, výška 15 cm, hĺbka 4 cm
(17)
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Háčik Flex Adhesive
Bez vŕtania, plastový, biely
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Lyžica na topánky
V striebornej farbe
(495)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Sharks
Z recyklovaného plastu, tmavomodrý, 58x28x48 cm
(30)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, sivý
(42)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Garden Birds
Z recyklovaného plastu, modrý, 58x28x48 cm
(246)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Vintage Apple
Z recyklovaného plastu, biely, 58x28x48 cm
(192)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Woodland Creatures
Z recyklovaného plastu, svetlomodrý, 55x28x48 cm
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Vintage Ivy
Z recyklovaného plastu, 58x28x48 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie World Map
Z recyklovaného plastu, modrý, 58x28x48 cm
(241)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspi Form XL
2 ks
(9)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Cherry
Z recyklovaného plastu, ružový, 28x58x48 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Dog Park
Z recyklovaného plastu, biely, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Esme
Z recyklovaného plastu, zelený, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie Sausage Dog
Z recyklovaného plastu, biely, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, biely/ružový, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, zelený/ružový, 28x58x48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, červený/svetlomodrý, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Butterfly Garden
Z recyklovaného plastu, 58x28x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Daisy
Z recyklovaného plastu, zelený/modrý, 58x28x48 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Hearts
Z recyklovaného plastu, červený/biely, 58x28x48 cm
(9)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Heritage Tube Map
Z recyklovaného plastu, biely, 58x28x48 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Spotlight
Z recyklovaného plastu, červený/biely, 58x28x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Spotlight
Z recyklovaného plastu, zelený/modrý, 58x28x48 cm
(7)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Rex London
Úložný box na oblečenie Wild Flowers
Z recyklovaného plastu, 58x28x48 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Vieste
Závesný, nerezový, čierny
(81)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, čierny
(44)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Háčik Bird
Nástenný, plastový, biely
(42)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Nástenný vešiak
Kovový, hnedý, šírka 19 cm, výška 18 cm, hĺbka 5 cm
(38)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Nancy
Látkový, béžový, 70x50x30 cm
(60)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Domopak
Vešiaky v súprave
3 ks, látkové, hnedé, dĺžka 42 cm
(44)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
3,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Úložný box na oblečenie
Vákuový, plastový, sivý, 40x40x25 cm
(4)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
OYOY Living Design
Háčiky v súprave Pieni
3 ks, závesné, nerezové, v mosadznej farbe
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
3,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Háčiky v súprave Bestlock
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(32)
Na sklade
7,98 €
s kódom
9,97 € bez kódu
4,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Balance
Látkový, sivý, 55x40x20 cm
(100)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Rivoli
Látkový, hnedý, 70x50x30 cm
(1329)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vešiak na kľúče
Drevený
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Addis
Vešiaky v súprave
10 ks, plastové, sivé, dĺžka 42 cm, výška 21 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Tanierik na šperky Girl Power
Porcelánový, ø 11,5 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave
4 ks, plastové, modré, dĺžka 42 cm, výška 19 cm
(103)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
2,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Bubble
5 ks, biele/sivé, dĺžka 46 cm, výška 17,5 cm
(54)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Espace L
(96)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Vešiak na dvere Lava
Kovový, čierny, šírka 38 cm, výška 15 cm, hĺbka 4 cm
(24)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
18
19
20
21
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí