Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne so zľavovým kódom
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Zarážky do dverí
Stojany na dáždniky
Vešiaky
Doplnky k obuvi
Koberce na schody
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 042 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Organizéry na topánky v súprave ShoeCase
2 ks, plastové, sivé, 37,5x28 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Blue Edition
3 ks, vákuové, plastové, modré, 65x45x15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Rozperná tyč Herkules
Závesný, kovový/plastový, biely, 8x4,5 cm, výška 145 cm
(133)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Vešiak Glam
Kovový, čierny, ø 26 cm, výška 176 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up M
2 ks
(89)
Na sklade
5,89 €
s kódom
7,36 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Stojan na oblečenie Nobly
Nástenný, kovový, svetlosivý, 52x27 cm, výška 180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Vešiak Satin Nickel
V striebornej farbe, ø 31 cm, výška 172 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Zarážka do dverí
Látková, sivá, ø 13 cm, výška 16 cm
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vešiak Avento
Kovový, v zlatej farbe, ø 33 cm, výška 170 cm
(1)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box pod posteľ
Látkový/plastový, výška 15 cm
(101)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Brick
Kovový, čierny, 15x15 cm, výška 43 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Metaltex
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, plastové
(10)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vešiak na dvere
Kovový, v matne striebornej farbe, šírka 35 cm, výška 11 cm, hĺbka 3 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Stojan na dáždniky Modern
Kovový, čierny, 18x18 cm, výška 50 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
House Nordic
Vešiaky v súprave Massa
10 ks, kovové, ružové, dĺžka 41 cm, výška 18 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, béžové
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up L
2 ks
(66)
Na sklade
6,50 €
s kódom
8,12 € bez kódu
4,06 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenný vešiak Leaf
Kovový, v zlatej farbe, šírka 66 cm, výška 26 cm, hĺbka 6 cm
(5)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Úložný box na oblečenie
Z recyklovaného plastu, červený/svetlomodrý, 28x58x48 cm
(1534)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Organizéry do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové, sivé, 94x38 cm, výška 8 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
15,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Vešiak na dvere Allegre
Ratanový, v prírodnej farbe, šírka 33 cm, výška 14 cm, hĺbka 6 cm
(3)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Ume Steel
Nástenný, hliníkový, v matne striebornej farbe
(1)
Na sklade
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Germania
Nástenný vešiak Libbiano
V dekore duba, v prírodnej farbe, šírka 46 cm, výška 160 cm, hĺbka 18 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
231,20 €
s kódom
289 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Organizér do skrine Urban
Závesný, látkový, čierny, 30x30 cm, výška 128 cm
(37)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, hnedý
(1)
Na sklade
9,78 €
s kódom
12,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
10,5x24 cm, výška 13,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Flip
Z jaseňového dreva, v prírodnej farbe, šírka 81 cm, výška 6 cm, hĺbka 3 cm
(11)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Vešiak na dvere
Kovový, v striebornej farbe, šírka 38 cm, výška 15 cm, hĺbka 4 cm
(17)
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Nástenný vešiak Dama
Kovový, v zlatej farbe, šírka 80 cm, výška 45 cm, hĺbka 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Golden Marble
16 ks, priľnavé, krémovobiele/svetlohnedé, 20x65 cm
(19)
Na sklade
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
4,81 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Vešiak na dvere
Kovový, v striebornej farbe, šírka 45 cm, výška 21 cm, hĺbka 6 cm
(19)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na dvere Tower
Kovový, čierny, šírka 1,5 cm, výška 18 cm, hĺbka 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, biely, 12x23,5 cm, výška 36 cm
(8)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Nástenný vešiak Picket
Z borovicového dreva, tmavohnedý, šírka 38 cm, výška 17 cm, hĺbka 4 cm
(12)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Asola
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(37)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Orion
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, nerezové, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Háčik Smart
Závesný, oceľový, biely
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Hracia skrinka Fairies in the Garden
Drevená/kovová/plastová, detská, 14,5x13,5 cm, výška 8,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Vitaus
Nášľapy na schody v súprave Horizon
16 ks, priľnavé, 20x65 cm
(5)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v matne zlatej farbe
(2)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Umbra
Vešiak na dvere Buddy
Plastový, čierny, šírka 22 cm, výška 30 cm, hĺbka 11 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, plastové, biele
(61)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Nástenný vešiak Adana
S poličkou, biely, šírka 30 cm, výška 152 cm, hĺbka 23 cm
(10)
Na sklade
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Vešiak Flapper
Z kaučukového dreva, biely/v prírodnej farbe, šírka 40 cm, hĺbka 40 cm, výška 168 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
179,20 €
s kódom
224 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Umbra
Háčik Flex Adhesive
Bez vŕtania, plastový, biely
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, bambusové, matne biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Oval
Plastový, biely, 8x21 cm, výška 28 cm
(111)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, sivé
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
1
...
9
10
11
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí