Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do spálne
Doplnky do spálne
...
Bytové doplnky
Doplnky do spálne
Doplnky do spálne so zľavovým kódom
Uskladnenie oblečenia
Organizéry a šperkovnice
Paravány
Zrkadlá
Obliečky
Deky
Textil do spálne
Rošty k posteliam
Futónové matrace
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
3 512 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Úložný box na oblečenie Sharks
Z recyklovaného plastu, tmavomodrý, 58x28x48 cm
(30)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+15
+16
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, krémovobiela, 170x210 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela, 160x200 cm
(40)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Espace L
2 ks
(34)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, ružové, 135x200 cm
(38)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Plaza
Prešívaná, sivá, 220x240 cm
(34)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Mic
Mikroplyšový, tmavosivý, 220x240 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, čierna, 220x200 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Nutcracker
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s ornamentmi, tmavozelené, 200x200 cm
(36)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Šperkovnica Tosca
Drevená/plastová, ø 10 cm, výška 12 cm
(181)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Balance
Látkový, sivý, 55x40x20 cm
(100)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na jednolôžko, z bavlneného saténu, biela, 90x200 cm
(21)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Cosy Cord
Prešívaný, mikroplyšový, tmavomodrý, 200x220 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bianca
Pléd Quilted Lines
Prešívaný, zelený, 220x230 cm
(16)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Melange
Ľanová, 50x60 cm
(16)
Doručenie od 19. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, krémovobiela, 200x200 cm
(41)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, čierna, 180x200 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, sivý, 200x220 cm
(50)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Karup
Tatami podložka
80x200 cm, extra tvrdá, v prírodnej farbe, hrúbka 5 cm
(25)
Na sklade
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Linen Tales
Obliečka na vankúš Light Grey
Ľanová, 70x90 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavozelené, 230x220 cm
(35)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrecia v súprave
6 ks
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetlohnedá, 200x200 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, žlté, 200x200 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Air
Látkový, modrý, 91x53x48 cm
(44)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér do skrine Soft Storage
Látkový, béžový, 60x30 cm, výška 50 cm
(18)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up S
6 ks
(18)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Úložné boxy pod posteľ v súprave Life
2 ks, vákuové, látkové/plastové, výška 15,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
34,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Chránič matraca Protect
140x200 cm
(18)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Prikrývka Light
Letná, 140x220 cm
(18)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Deka Micro
Mikroplyšová, žltá, 150x200 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, ružový/sivý, 260x280 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Bed in a Bag Grey
70x190 cm, extra mäkký, skladací, sivý, hrúbka 5 cm
(18)
Doručenie od 16. 10. 2026
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Vankúš Inner
Do dekoračných vankúšov, 50x50 cm
(40)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, béžová, 70x150 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Zrkadlo Jyvaskyla
Nástenné, 60x86 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetloružová, 90x200 cm
(20)
Doručenie od 16. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Pure
Prešívaná, zelená, 200x220 cm
(86)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Zrkadlo Paris
Nástenné, 47x147 cm
(30)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Medium
Celoročná, 160x220 cm
(30)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie
Vákuový/vystužený, látkový, čierny, 65x50x26,5 cm
(24)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela/krémovobiela, 240x200 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Songbird
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, svetlozelené, 200x200 cm
(24)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Ronda
Prešívaná, žltá/biela, 220x240 cm
(24)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného saténu, sivá, 180x200 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, zelená/sivá, 180x200 cm
(28)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Pléd Cosy
Mikroplyšový, taupe, 220x240 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Pléd Quilted Lines
Prešívaný, biely, 220x230 cm
(15)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
5
6
7
...
74
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Toaletné stolíky
Postele
Úložné priestory pod postele
Textil do spálne
Organizéry a šperkovnice
Obľúbené filtre
Fialové doplnky do spálne