Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do spálne
Doplnky do spálne
...
Bytové doplnky
Doplnky do spálne
Doplnky do spálne so zľavovým kódom
Uskladnenie oblečenia
Organizéry a šperkovnice
Paravány
Zrkadlá
Obliečky
Deky
Textil do spálne
Rošty k posteliam
Futónové matrace
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
3 515 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x190 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 110 kg
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný, nosnosť 110 kg
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet lamiel (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, žltá, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, čierna, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 75x50 cm
(18)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Plachta Simmel
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, taupe, 180x200 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meise Möbel
Rošt Belovit
100x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(27)
Doručenie od 4. 11. 2026
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, tmavomodrá, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Haxby
Zelená/krémovobiela, 130x160 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BENAB
Rošt EXKLUZIV
80x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BENAB
Rošt Klasik
80x200 cm, latkový, nepolohovateľný, nosnosť 120 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, khaki, 135x190 cm
(11)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, krémovobiela, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, svetloružová, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, tmavomodrá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Na dvojlôžko, perkálová, krémovobiela, 275x275 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, tmavomodrá, 150x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, čierna, 150x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, biela, 135x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, modrá, 90x190 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, sivá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non-Iron
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, zelenomodrá, 135x190 cm
(61)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, svetlohnedá, 150x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Mikroplyšová, biela, 130x160 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Moonia
Chránič matraca Terry
Vodoodolný, 180x200 cm
(5)
Doručenie od 30. 10. 2026
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, čierna, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, biela, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, biela, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, svetlohnedá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, tmavomodrá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, svetlohnedá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
BENAB
Rošt EXKLUZIV
80x200 cm, lamelový, polohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 130 kg
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
235,20 €
s kódom
294 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Chrániče na vankúše v súprave Terry
2 ks, vodoodolné, 70x50 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Mikroplyšová, sivá, 130x160 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Krémovobiely, 2 l
Doručenie od 9. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Khaki
Ľanová, 65x65 cm
(212)
Doručenie od 19. 11. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Béžový, 2 l
Doručenie od 9. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Mikroplyšový, béžový, 2 l
Doručenie od 9. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Plachta Natural
Napínacia, na dvojlôžko, ľanová, v prírodnej farbe, 140x200 cm
(139)
Doručenie od 19. 11. 2026
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Nahrievací vankúšik Warmers
S výplňou z levandule, béžový, 45x12 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Plachta White
Napínacia, na dvojlôžko, ľanová, biela, 200x200 cm
(139)
Doručenie od 19. 11. 2026
166,40 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural Stripes
Ľanová, pruhovaná, 70x90 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Detská plachta Check and Stripe
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, pruhovaná, ružová, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Poťah na rám postele Easy Iron Percale
Na jednolôžko, perkálový, biely, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Uni
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, svetlosivé, 200x220 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Nahrievací vankúšik Warmers
S výplňou z levandule, sivý, 20x30 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Uni
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, sivé, 220x240 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
70
71
72
73
74
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Toaletné stolíky
Postele
Úložné priestory pod postele
Textil do spálne
Organizéry a šperkovnice
Obľúbené filtre
Fialové doplnky do spálne