Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do spálne
Doplnky do spálne
...
Bytové doplnky
Doplnky do spálne
Doplnky do spálne so zľavovým kódom
Uskladnenie oblečenia
Organizéry a šperkovnice
Paravány
Zrkadlá
Obliečky
Deky
Textil do spálne
Rošty k posteliam
Futónové matrace
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
3 524 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Krémovobiely, 2 l
Doručenie od 9. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Grasmere Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, zelené/hnedé, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Bow
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, biela/ružová, 135x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
BENAB
Rošt Klasik
90x200 cm, latkový, nepolohovateľný, nosnosť 120 kg
Doručenie od 19. 10. 2026
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Béžový, 2 l
Doručenie od 9. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Deka Sherpa Bouclé
S baránkom, biela, 130x160 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Alum
Nástenné, s dreveným rámom, ø 100 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Mikroplyšový, béžový, 2 l
Doručenie od 9. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Quilted
Vodoodolný, 160x200 cm
(2)
Doručenie od 15. 12. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Haxby
Zelená/krémovobiela, 130x160 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečky Simmel
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, zakladacie, luxusné, s prímesou ľanu, slonovinové, 240x260 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, žltá, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, čierna, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Obliečka na perinu Oba
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlneného saténu, žltá, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Poťah na rám postele Easy Iron Percale
Na jednolôžko, perkálový, biely, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, tmavomodrá, 90x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, svetloružová, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, tmavomodrá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Na dvojlôžko, perkálová, krémovobiela, 275x275 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, tmavomodrá, 150x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, čierna, 150x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, modrá, 90x190 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, khaki, 135x190 cm
(11)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, krémovobiela, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, sivá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non-Iron
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, zelenomodrá, 135x190 cm
(61)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, svetlohnedá, 150x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Vipack
Rošt
90x200 cm, lamelový/pre deti, nepolohovateľný, nosnosť 110 kg
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet lamiel (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Obliečka na perinu Oba
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlneného saténu, v levanduľovej farbe, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, biela, 135x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, čierna, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, biela, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, biela, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, svetlohnedá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, perkálová, tmavomodrá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na dvojlôžko, perkálová, svetlohnedá, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
+ Vhodná výška matraca (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Zrkadlo Retro
Nástenné, s vešiakom, 35x60 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
284 €
s kódom
355 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Rošty v súprave Fawn
160x200 cm, 2 ks, lamelové, nepolohovateľné/s nastavením tuhosti, nosnosť 130 kg
(3)
Doručenie od 29. 12. 2026
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
166 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Chrániče na vankúše v súprave Terry
2 ks, vodoodolné, 70x50 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Obliečka na perinu Oba
Na dvojlôžko, na gombíky, z bavlneného saténu, v levanduľovej farbe, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečky Virelda
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, 240x260 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spirella
Šperkovnica Alais
Plastová/sklenená/bambusová, so zrkadlom, 13x23 cm, výška 4 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Double Latex
180x200 cm, stredne tvrdý, z latexovej peny, termoregulačný, biely, hrúbka 18 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
999,20 €
s kódom
1 249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 75x50 cm
(18)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Comfort Black
180x200 cm, stredne tvrdý, čierny, hrúbka 15 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
479,20 €
s kódom
599 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Coco Black
180x200 cm, stredne tvrdý, čierny, hrúbka 16 cm
(28)
Doručenie od 20. 10. 2026
611,20 €
s kódom
764 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, ružová, 135x190 cm
(11)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Silky Soft
Napínacia, na jednolôžko, saténová, sivá, 135x190 cm
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
70
71
72
73
74
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Toaletné stolíky
Postele
Úložné priestory pod postele
Textil do spálne
Organizéry a šperkovnice
Obľúbené filtre
Fialové doplnky do spálne