Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky k vani a sprche
Doplnky k sprchovacím závesom
Doplnky k sprchovacím závesom
...
Doplnky k vani a sprche
Doplnky k sprchovacím závesom
Doplnky k sprchovacím závesom so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Na sklade
Typ príslušenstva sprchového závesu
Materiál
Spôsob uchytenia
Farba
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
35 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, v striebornej farbe, 110 - 200 cm
(76)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, biela
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
22,04 €
s kódom
27,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves
Kovový, biely, 57 cm
(25)
Doručenie od 19. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, v striebornej farbe
(78)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Wenko
Krúžky k sprchovému závesu v súprave
12 ks, plastové, biele, 6 cm
(36)
Na sklade
7,02 €
s kódom
8,77 € bez kódu
0,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, čierna
(56)
Na sklade
31,53 €
s kódom
39,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, čierna, 70 - 115 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, biela
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kruhový držiak na sprchový záves
Kovový, v striebornej farbe, 72 cm
(48)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, v striebornej farbe
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Wenko
Krúžky k sprchovému závesu v súprave
12 ks, plastové, 6 cm
(18)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, v striebornej farbe, 70 - 115 cm
(12)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, v lesklej striebornej farbe, 110 - 185 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, v striebornej farbe, 110 - 185 cm
(26)
Na sklade
31,38 €
s kódom
39,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, biela, 70 - 115 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, biela, 110 - 185 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Aqua
10 ks, závesné, kovové, čierne
(9)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves
Kovový, v striebornej farbe, 57 cm
(10)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, čierna, 110 - 185 cm
(23)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, biela, 110 - 245 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, biela, 110 - 185 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, v striebornej farbe, 90 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
douceur d'intérieur
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Vitamine
12 ks, plastové, 4 cm
(8)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
douceur d'intérieur
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Vitamine
12 ks, plastové, biele, 4 cm
(4)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Era
Nástenná, kovová, v lesklej striebornej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, biela, 70 - 115 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Spirella
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Anello
12 ks, kovové, v lesklej striebornej farbe, 3,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Era
Nástenná, kovová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Era
Teleskopická, kovová, v lesklej striebornej farbe, 75 - 125 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves Era
Nástenný, kovový, v lesklej striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
douceur d'intérieur
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Vitamine
12 ks, plastové, sivé, 4 cm
(12)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves Era
Nástenný, kovový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Tyč na sprchový záves Chroma
Teleskopická, kovová, matne čierna, 106 - 182 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Tyč na sprchový záves Chroma
Teleskopická, kovová, v matne striebornej farbe, 106 - 182 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Krúžky k sprchovému závesu v súprave Aqua
10 ks, závesné, kovové, v matne striebornej farbe
(9)
Doručenie od 30. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
Súvisiace kategórie
Sprchové hlavice
Kúpeľňové poličky
Kúpeľňové závesy
Doplnky do kúpeľne
Úchytky a držiaky
Stierky
Stoličky do sprchy
Doplnky pre montáž bez vŕtania