Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Dózy
Dózy
...
Skladovanie a prenos potravín
Dózy
Luksusowe dózy so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
176 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Ladelle
Dóza Essentials
Na soľ, keramická, antracitová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, sivé
(76)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, biele
(64)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Dózy v súprave Omnia
3 ks, 700 ml/1,1 l/2 l, na potraviny, plastové, šalviové zelené
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dóza Belor
Na potraviny, keramická, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
22 €
s kódom
27,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
4,4 l, na potraviny, plastová
(3)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Dózy v súprave Farmers Kitchen
3 ks, na sušienky, kovové
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Esschert Design
Dózy v súprave
3 ks, 1,3 l, na kávu/na sypaný čaj/na cukor, kovové, biele
(6)
Na sklade
21,77 €
s kódom
27,21 € bez kódu
9,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Dóza Store-It
1,5 l, sklenená, svetlosivá
Doručenie od 19. 10. 2026
21,60 €
s kódom
27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 550 ml, na potraviny, plastové, sivé
(12)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
2,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Olivia
Na sušienky, sklenená
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Wenko
Dóza Maya
400 ml, na potraviny/na sušienky, keramická, béžová/v prírodnej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
2,9 l, na potraviny, plastová, biela
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Dóza
Na zemiaky, kovová, biela
(905)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
20 ks, 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na potraviny, plastové, sivé
(46)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Dózy v súprave English Meadow
3 ks, na sušienky, kovové
(3)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Dóza Store-It
1 l, sklenená, svetlosivá
Doručenie od 19. 10. 2026
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
1,6 l, na kávu, plastová, čierna
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
1,6 l, na kávu, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Dóza Medicea
Na kávu/na sypaný čaj, porcelánová
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Vákuová dóza
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Dóza Carnival
Na kávu/na sypaný čaj/na sušienky, kameninová, modrá/krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
2,3 l, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastová, čierna
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
18,77 €
s kódom
23,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Nero
4 l, na zemiaky/na cibuľu a cesnak, kovová, čierna
(87)
Doručenie od 19. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Ladelle
Dóza Carnival
Na kávu/na sypaný čaj/na sušienky, kameninová, zelená/krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
15 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(55)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
3,2 l, na potraviny, plastová
(3)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Dóza Meridian
Na potraviny, kameninová, zelená/sivá
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Dóza Meridian
Na potraviny, kameninová, slonovinová
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
17,79 €
s kódom
22,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Dóza Store-It
500 ml, sklenená, svetlosivá
Doručenie od 19. 10. 2026
17,60 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Prescott
600 ml, na kávu, kovová, v medenej farbe/v bronzovej farbe
(6)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Aria
3,8 l, na zemiaky/na cibuľu a cesnak, kovová, béžová/v prírodnej farbe
(25)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
17,39 €
s kódom
21,74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Ladelle
Dóza Essentials
Na cibuľu a cesnak, keramická, antracitová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
1,9 l, na potraviny, plastová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Hermia
Dózy v súprave Fresco
16 ks, 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na potraviny, plastové, sivé
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Wenko
Dóza
1 l, na potraviny, sklenená, čierna
(7)
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Olivia
Na sušienky, sklenená
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Dózy v súprave
2 ks, 1,7 l, na potraviny, sklenené, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Dózy v súprave
3 ks, 450 ml/1 l/1,5 l, na potraviny, sklenené
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 800 ml/1,1 l/1,5 l, na potraviny, plastové, sivé
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza
550 ml, na potraviny, kamenná, biela
(108)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dóza
1,4 l, na potraviny, sklenená, čierna
(4)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Dóza Secret Du Potager
2 l, na cibuľu a cesnak, kovová, sivá
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Vákuová dóza
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Dóza Geome
750 ml, na potraviny, kamenná, biela
(162)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
2 l, na potraviny, plastová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zaváranie a fermentovanie
Vákuové dózy
Obľúbené filtre
Plastové dózy
Sklenené dózy
Dózy na potraviny
Dózy na múku
Dózy na kávu
Dózy na sypké potraviny