Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekoratívne doplnky
Dekoratívne doplnky
...
Dekorácie
Dekoratívne doplnky
Dekoratívne doplnky so zľavovým kódom
Dekoratívne tácky
Svietniky
Zarážky na knihy
Závesné dekorácie
Magnety
Boxy na vreckovky
Ostatné drobné dekorácie
Vence
Pokladničky a škatuľky na prvý zúbok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
598 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Svietniky v súprave Ribbon
2 ks, na čajovú sviečku, porcelánové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Signe
Kamenný
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Acadia
Kovový
Na sklade
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna tácka Mireni
24,5x22,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Quira
Kovový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Rex London
Dekoratívna tácka
13x28 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Dekoratívna tácka
13x28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Dekoratívna tácka
13x28 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Dekoratívna tácka Servir
Ø 30 cm
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Antic Line
Drobná dekorácia Antique Chair
Kovová, 6x6 cm, výška 14,5 cm
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boltze
Svietnik Beads
Drevený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bizzotto
Svietniky v súprave Sagar
2 ks, na čajovú sviečku, kovové
Doručenie od 22. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Hammershøi
Na čajovú sviečku, porcelánový
(34)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Villa Collection
Svietnik Artic Ice
Kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Villa Collection
Svietnik Artic Ice
Kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Reindeer
Kovová, výška 11 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Christmas Tree
Kovová, výška 21,5 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná figúrka Hammershøi Snowman
Porcelánová, výška 11,5 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kähler Design
Vianočná figúrka Hammershøi Christmas
Porcelánová, výška 12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná figúrka Hammershøi Snowwife
Porcelánová, výška 9 cm
(18)
Doručenie od 19. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Veniec
Vianočný, ø 17,5 cm
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Ngan
Kameninová, 18,5x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Svietnik
Na čajovú sviečku, sklenený
Doručenie od 19. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Svietnik
Plastový/sklenený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Svietnik
Plastový/sklenený
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Box na vreckovky Canyon
Plastový, 14x26 cm, výška 9 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
noo.ma
Svietniky v súprave Lums
3 ks, drevené
Doručenie od 20. 10. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Box na vreckovky
Kovový, 12x20 cm, výška 8 cm
(78)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Závesná dekorácia Nobili
Ø 4 cm, výška 14,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Functio
Na čajovú sviečku, keramický
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Zalvori
Kamenný
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Cyclist
Kovová
(6)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Sherlock
Kovová
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Villa Collection
Svietnik Elv
Na čajovú sviečku, kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Svietnik Singles
Na čajovú sviečku, kovový
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Svietnik Singles
Na čajovú sviečku, kovový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Briar
Polyresinový
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Moore
Na čajovú sviečku, sklenený
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Book Guard
Kovová
(12)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Zarážka na knihy Fishing Cat
Kovová
(48)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Space Walk
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Závesná dekorácia Nobili
Ø 4 cm, výška 14,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Svietnik Savi
Kamenný
Na sklade
19,20 €
s kódom
24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Svietnik Savi
Kamenný
Na sklade
19,20 €
s kódom
24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna tácka Obena
Mramorová, ø 20 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Quira
Kovový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Box na vreckovky Gentleman
Z eko kože, 13,5x25 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietniky v súprave Burne
2 ks, kameninové
Doručenie od 21. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Sošky
Magnety
Ostatné drobné dekorácie
Vence