Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekoratívne doplnky
Dekoratívne doplnky
...
Dekorácie
Dekoratívne doplnky
Dekoratívne doplnky so zľavovým kódom
Dekoratívne tácky
Svietniky
Zarážky na knihy
Závesné dekorácie
Magnety
Boxy na vreckovky
Ostatné drobné dekorácie
Vence
Pokladničky a škatuľky na prvý zúbok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
597 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Vianočná pančucha Natural
Látková, 37 cm
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Casa Selección
Dekoratívne tácky v súprave
2 ks, kovové, ø 25 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Závesná vianočná dekorácia
Z prútia, ø 25 cm
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Vianočná pančucha Christmas Print
Látková, 37 cm
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Ego Dekor
Závesná dekorácia
21,5x3 cm, výška 39 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Shankar
Kovový
Doručenie od 21. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Vianočná pančucha Moss Green
Látková, 37 cm
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Vianočná figúrka Dunster
Porcelánová, výška 20 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Vianočná figúrka Dunster
Porcelánová, výška 15 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Box na vreckovky Allegra
Kovový, 13x13 cm, výška 13 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Zone
Súprava magnetiek A-bulletin
6 ks
(5)
Doručenie od 26. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Ego Dekor
Veľkonočné dekorácie v súprave
6 ks
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Veľkonočná dekorácia
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Veľkonočné dekorácie v súprave Surprise Eggs
6 ks
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna misa Harmonia
Mramorová, ø 17,5 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné figúrky v súprave Darryl
3 ks, polyresinové, výška 27 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Svietnik Sphere
Kamenný
Doručenie od 30. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Boltze
Veľkonočné dekorácie v súprave Dandelion
2 ks
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Dekoratívne tácky v súprave
2 ks, kovové, 14x24 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Veniec Antea
Vianočný, ø 17 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Veniec Ellary
Svietiaci, ø 28 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Veniec Joe
Vianočný, ø 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dekoratívna tácka Savio
Mramorová, ø 25 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Christmas Tree
Kovová, výška 21,5 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Reindeer
Kovová, výška 11 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Christmas Tree
Kovová, výška 16 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna misa Ondaro
Sklenená, ø 27 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Vianočná figúrka Noelle Reindeer
Kovová, výška 9 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna tácka Serela
Mramorová, 18x35 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna misa Nodila
Sklenená, 14x19 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna misa Sirau
Sklenená, ø 31 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna tácka Ebenor
Keramická, ø 53 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Zarážka na knihy Savi
Kamenná
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Popolník Baufort
Sklenený, ø 13 cm, výška 6 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna misa Vorma
Sklenená, ø 17 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna misa Sirau
Sklenená, ø 25 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Hiro
Kameninový
Doručenie od 21. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna tácka Madlena
Kamenná, ø 18 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietniky v súprave Burne
2 ks, kameninové
Doručenie od 21. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna tácka Lenorel
Mramorová, 23x30 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Svietnik Singles
Na čajovú sviečku, kovový
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Dekoratívna tácka Serela
Mramorová, 18x18 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
25,30 €
s kódom
31,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietnik Feast
Kameninový
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Popolník Zoro
Mramorový, ø 15 cm, výška 3 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Svietnik Two
Polyresinový
Doručenie od 2. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Svietnik Isara
Kovový
Doručenie od 20. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
9
10
11
12
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Sošky
Magnety
Ostatné drobné dekorácie
Vence