Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Príslušenstvo k nápojom
Formy na ľad
Formy na ľad
...
Príslušenstvo k nápojom
Formy na ľad
Formy na ľad so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Cena
Materiál
Dostupnosť
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
10 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Formy na ľad
2 ks, plastové
(59)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Lopatka na ľad
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Blomsterbergs
Paličky na nanuky
4 ks, plastové
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Forma na nanuky Bonnie the Bunny
Plastová
(85)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Forma na ľad Sausage Dog
Silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Formy na ľad Grey
2 ks, silikónové
(5)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Forma na ľad Quicksnap Plus
Plastová
(142)
Na sklade
Posledný kúsok
12,56 €
s kódom
15,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na nanuky
Silikónová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na nanuky
Silikónová
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Formy na ľad Easy-fill
2 ks, plastové
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,89 €
s kódom
19,86 € bez kódu
9,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
Súvisiace kategórie
Barmanské potreby