Zľava 15 % s kódom LETO15 | Len do polnoci →
10 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Gazzda

Značka Gazzda vznikla v roku 2013 v Sarajeve. Jej cieľom je vytvárať nábytok, ktorý vám pomôže vytvoriť domov, kam sa budete radi vracať - krajší, útulnejší a vzdušnejší. Spoliehajú na kvalitné materiály a prevedenie, ktoré odolá času. Hlavnými návrhármi značky sú medzinárodne uznávaní dizajnéri Salih Teskeredzic a Mustafa Cohadzic. Ak túžite po nábytku, ktorý vydrží, bude pre vás Gazzda to pravé.

3 dôvody, prečo zvoliť značku Gazzda

Poslaním značky Gazzda je navrhovať nábytok, ktorý zákazníkom pomôže vytvoriť domov, kam sa budú radi vracať – krajší, vzdušnejší a plný energie. Vsádza na kvalitné prírodné materiály a prevedenie odolávajúce zubu času. Hlavnými návrhármi značky sú medzinárodne uznávaní dizajnéri Salih Teskeredzic a Mustafa Cohadzic. Pokiaľ túžite po nábytku, ktorý sa len tak neopozerá a vydrží, bude pre vás Gazzda to pravé.

Medzinárodne uznávaný dizajn
V ponuke Gazzda nájdete mnoho produktov, ktoré za svoj originálny dizajn získali ocenenie, ako je Red Dot Design Award, BIG SEE Product Design Award alebo iF Design Award.

Remeselné spracovanie
Domovom Gazzdy je Bosna a Hercegovina, krajina s dlhou nábytkárskou tradíciou. K tomuto základu značka pridáva súčasnú estetiku a s pomocou najlepších stolárov posúva limity remesla.

S ohľadom na prírodu
Krásny, pevný a odolný masívny dub je materiál typický pre značku Gazzda. Na výrobu sa používa výhradne drevo s certifikáciou FSC pochádzajúcou z lesov obhospodarovaných udržateľne.

Filtre a radenie
Produktový rad
Cena
Dostupnosť
Zľavy
Novinky
Filtre a radenie
Zobrazených bolo 48 z 209 produktov