Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Grily a príslušenstvo
Grily a príslušenstvo
...
Záhrada
Grily a príslušenstvo
Grily a príslušenstvo so zľavovým kódom
Grily
Grilovacie náradie
Príslušenstvo ku grilom
Záhradné ohniská
Riad na gril
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
76 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Cattara
Čistiaca kefa
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Orion
Vidlice na trhané mäso v súprave
2 ks
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(33)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Čistiaca kefa
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kliešte na vyprážanie
Z nehrdzavejúcej ocele
(178)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Grilovacie kliešte
Silikónové
(76)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Vidlička na mäso Imperial
(39)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Grilovacie kliešte
Silikónové
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Rukavica na grilovanie
2 ks
(2)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Grilovacia tácka Luca
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Ihla na špíz
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Juinsa
Grilovacia mriežka
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Juinsa
Grilovacia mriežka
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Forma na hamburgery Patty
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Forma na hamburgery
(12)
Na sklade
10,74 €
s kódom
13,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Grilovacie náčinie
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cattara
Rukavica na grilovanie Heat Grip
(21)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cattara
Náčinie na grilovanie v súprave Wood
3 ks
(31)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Juinsa
Grilovacia mriežka
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Cattara
Kameň na pizzu Pizza
Z umelého kameňa
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
14,11 €
s kódom
17,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Sorbent
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Gril
Na drevené uhlie, ø 36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Čistič na gril
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Vidlička na mäso GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Čistiaca kefa GrillOut
Na sklade
Posledný kúsok
20,34 €
s kódom
25,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Nádoba na marinádu s mašlovačkou Grand Cru
Sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
22,30 €
s kódom
27,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Gril
Na drevené uhlie
(2)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Náčinie na grilovanie v súprave
8 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Čistič na gril SMOKE
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Outdoorchef
Grilovacia mriežka Australia
Z liatiny, 2 ks
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cattara
Ochranný obal na gril
166x63 cm, výška 103 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Kameň na pizzu
Kameninový, 34x33 cm, výška 1 cm
(7)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynské kliešte GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
32,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cattara
Ochranný obal na gril
28x6 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynské kliešte GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
26,01 €
s kódom
32,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Čistiaca súprava na grilovaciu dosku plancha
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Grilovacia doska Grande
Z hliníka, 43x27 cm, výška 4 cm
(12)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Soľná doska na grilovanie Himalayan
Soľná, 23x23 cm, výška 4 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cattara
Náčinie na grilovanie v súprave Alu
18 ks
(51)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Ohnisko
Ø 50 cm, výška 25 cm
(211)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cattara
Ohnisko Vesuv
Ø 57 cm, výška 26 cm
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Taška na generátor studeného dymu SMOKE
Výška 51 cm
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Grilovacia mriežka Dualchef
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Gril
Na drevené uhlie/prenosný
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cattara
Náčinie na grilovanie v súprave Alu
30 ks
(34)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Náčinie na grilovanie v súprave
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Zástery
Varešky, naberačky a obracačky
Obaly na grily
Čističe na gril
Grilovacie náradie