5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Spoznajte hrdinov, ktorí u influencerov vyčaria tie najkrajšie Vianoce

Inga Sujová
Inga Sujová
Bonami Blogger

Každý z nás má svojho vlastného hrdinu, ktorý v našich domácnostiach dokresľuje to pravé čaro Vianoc. Môže to byť pohovka, na ktorej s celou rodinou sledujeme Perinbabu, stôl, za ktorým si vychutnávame štedrovečerné dobroty, či stolička, ktorá pomáha vešať vianočnú výzdobu.

Zistite spolu s nami, bez čoho sa nezaobídu sviatky plné radosti a pokoja u Ivany Gáborík a Michala Šefčíka.

Klavírne Vianoce

Sviatočnú náladu do domácnosti Ivany Gáborík prinášajú klasické slovenské koledy. Melódie Tichej noci však u nich znejú v sprievode tohto klávesového elegána.

"Vianoce sú o rodine, nezabudnuteľných zážitkoch a tradíciách. Preto som si za svojho vianočného hrdinu vybrala práve klavír.

Vždy, keď sa zaň mamina po večeri posadila a zazneli prvé tóny Tichej noci, uverila som, že táto noc je skutočne magická! Tradíciu si pestujeme dodnes, i keď s menšími obmenami, lebo rodina sa rozrástla."

"Rozhodla som sa pre vianočné doplnky s detským motívom, lebo čo je viac ako radosť v detských očiach? Vianočný čas trávime všetci spoločne. Je to podľa mňa ten najkrajší dar, ktorý si rodina môže vzájomne dať."

Modrá keramika z Modry

Vianočným hrdinom Michala Šefčíka, známeho aj pod prezývkou Majkbymajk, je tradičná modranská keramika.

"V našej rodine používame modro-biely porcelán iba počas špeciálnych príležitostí, a to len dvakrát do roka. Vianoce sú práve jednou z nich...

Moja prvá asociácia s ním je vôňa vyprážaného kapra a majonézového šalátu. Možno je to tým, že trávim veľa času pozeraním sa do týchto tanierov, pretože na Štedrý večer a všeobecne počas celých Vianoc naozaj veľa jeme."

Objavte všetko pre vaše hviezdne Vianoce