Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky
Hrnčeky
...
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky
Hrnčeky so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Typ
Materiál
Farba
S uchom/bez ucha
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
285 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 360 ml, sklenené, na latte
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Hrnček Abeille
520 ml, kameninový, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maxwell & Williams
Hrnčeky v súprave Be Fierce
2 ks, 380 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Paint
390 ml, kameninový, ružový/béžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Tone
560 ml, keramický, červený
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Hrnčeky v súprave Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z medi, moscow mule, v medenej farbe
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, svetlomodrý
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Design Letters
Hrnček A-Z
250 ml, porcelánový, čierny
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Surprise Sheep
350 ml, porcelánový, modrý/krémovobiely
(2)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Linne
255 ml, keramický, v bronzovej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, ružové
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Hübsch
Hrnčeky v súprave Kiosk
4 ks, 350 ml, sklenené
(1)
Na sklade
27,71 €
s kódom
34,64 € bez kódu
8,66 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrnček Decora
390 ml, porcelánový, biely
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Allium
350 ml, keramický, béžový
(2)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrnček Tea Time
420 ml, keramický, čierny
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Yori
450 ml, keramický, modrý/béžový
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Hrnček Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, biely
(29)
Na sklade
26,02 €
s kódom
32,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Fika
330 ml, kameninový, béžový
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, modrý
(716)
Na sklade
Posledné kúsky
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Eviaya
3 ks, 290 ml, kameninové, na latte
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
15,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, čierny
(716)
Na sklade
Posledné kúsky
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, svetlosivý
(716)
Na sklade
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Harriet
3 ks, 420 ml, keramické, modré/krémovobiele
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
12,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, oranžový
(716)
Na sklade
Posledné kúsky
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (3)
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, žltý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Polly
2 ks, 350 ml, keramické, svetložlté/svetlomodré
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Luna
4 ks, 400 ml, keramické, modré/krémovobiele
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, svetloružový
(716)
Na sklade
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (3)
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, sivý
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Paint
390 ml, kameninový, béžový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Summer Bliss
500 ml, kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Hrnček Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, biely
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
26,02 €
s kódom
32,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
420 ml, kameninový, hnedý
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Cortado Cloud Dancer 11-4201
375 ml, porcelánový, biely
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Bea
6 ks, 400 ml, keramické, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
16,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Hrnček Grand Cru Cottage
300 ml, porcelánový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Bessie
4 ks, 300 ml, keramické, svetlomodré
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
18,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, fialový
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, tmavohnedý
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Hrnček Light Green 578
375 ml, porcelánový, svetlozelený
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, tyrkysovomodrý
(716)
Na sklade
Posledné kúsky
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (2)
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Sheen
4 ks, 400 ml, keramické, modré/hnedé
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Hrnčeky v súprave Moscow Mule
4 ks, 80 ml, z medi, moscow mule, v medenej farbe
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kávové príslušenstvo
Škatuľky na čaj
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Sitká na čaj
Frenchpress a moka kanvice
Fľaše
Termosky
Termohrnčeky
Šálky
Obľúbené filtre
Retro hrnčeky
Hrnčeky v súprave
Porcelánové hrnčeky
Keramické hrnčeky