Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky
Hrnčeky
...
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky
Hrnčeky so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Typ
Materiál
Farba
S uchom/bez ucha
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
284 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Tone
560 ml, keramický, krémovobiely
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Dark Blue 289
475 ml, porcelánový, tmavomodrý
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
17,89 €
s kódom
22,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shama
515 ml, keramický, tmavomodrý/béžový
(15)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Hrnček Taormina
410 ml, keramický, biely
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Safie
300 ml, keramický, na cappuccino/na latte, ružový
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Neri
350 ml, keramický, na cappuccino/na latte, čierny
(19)
Na sklade
13,40 €
s kódom
16,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Safie
300 ml, keramický, na latte, zelený
(4)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Cloe
3 ks, 460 ml, keramické
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
15,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Paint
390 ml, kameninový, modrý/ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Sheen
4 ks, 400 ml, keramické, modré/hnedé
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Maya
3 ks, 360 ml, keramické, na latte
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
13,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Hrnček Amo
220 ml, sklenený, na cappuccino/dvojstenný
(434)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Frosty Flakes
410 ml, sklenený
(13)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Cristallo
2 ks, 250 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(40)
Na sklade
16,61 €
s kódom
20,76 € bez kódu
10,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Diva
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(87)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Hrnčeky v súprave Moscow Mule
4 ks, 80 ml, z medi, moscow mule, v medenej farbe
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Yori
450 ml, keramický, modrý/béžový
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
410 ml, keramický, krémovobiely
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Hrnček Ginnie
350 ml, kameninový, krémovobiely
(2)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Hrnček Abeille
270 ml, so sitkom, sklenený
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
410 ml, keramický, v lososovej farbe
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Hrnček Abstract Face
400 ml, porcelánový, biely
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, ružové
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, svetlozelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Jatoba
450 ml, keramický, hnedý
(2)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Diva
2 ks, 250 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné/na latte
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Diva
2 ks, 80 ml, sklenené, na espresso/dvojstenné
(66)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Livio
2 ks, 350 ml, sklenené, na cappuccino, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Hübsch
Hrnčeky v súprave Kiosk
4 ks, 350 ml, sklenené
(1)
Na sklade
27,71 €
s kódom
34,64 € bez kódu
8,66 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, svetložltý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, tyrkysovomodrý
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Yellow 012
375 ml, porcelánový, žltý
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Orange 021
375 ml, porcelánový, oranžový
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, fialový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Jules
400 ml, keramický, na latte, biely/krémovobiely
(10)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
280 ml, keramický, hnedý
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
280 ml, keramický, v lososovej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Vialli Design
Hrnček Soho
350 ml, so sitkom, sklenený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,90 €
s kódom
24,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Heikki
240 ml, keramický, biely/modrý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Warm Gray 2
375 ml, porcelánový, svetlosivý
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,38 €
s kódom
20,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Hrnček Hammershøi
330 ml, porcelánový, biely
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
26,06 €
s kódom
32,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Amo
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Allium
350 ml, keramický, béžový
(2)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kávové príslušenstvo
Škatuľky na čaj
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Sitká na čaj
Frenchpress a moka kanvice
Fľaše
Termosky
Termohrnčeky
Šálky
Obľúbené filtre
Retro hrnčeky
Hrnčeky v súprave
Porcelánové hrnčeky
Keramické hrnčeky