Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky
Hrnčeky
...
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky
Luxusné hrnčeky so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Typ
Materiál
Farba
S uchom/bez ucha
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
284 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Hrnček Inka
Porcelánový, svetloružový
Na sklade
Posledný kúsok
16 €
s kódom
20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Jatoba
450 ml, keramický, hnedý
(2)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Yori
450 ml, keramický, modrý/béžový
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Hrnček Red 2035
475 ml, porcelánový, červený
(89)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Hrnček Yellow 012
475 ml, porcelánový, žltý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
15,78 €
s kódom
19,73 € bez kódu
9,87 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Noa
2 ks, 360 ml, sklenené, dvojstenné
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Diva
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(87)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Yellow 012
375 ml, porcelánový, žltý
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Geo
2 ks, 350 ml, sklenené, na latte
(13)
Na sklade
15,45 €
s kódom
19,31 € bez kódu
9,66 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Hrnček Taormina
410 ml, keramický, biely
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Jules
400 ml, keramický, na latte, biely/krémovobiely
(10)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Casafina
Hrnček Taormina
410 ml, keramický, modrý/tyrkysovomodrý
(65)
Doručenie od 21. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Hrnček Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, modrý
(52)
Na sklade
14,97 €
s kódom
18,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Coralie
400 ml, keramický, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Noa
2 ks, 220 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné
(10)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Cristallo
2 ks, 300 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(267)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Light Yellow 600
375 ml, porcelánový, svetložltý
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Coralie
400 ml, keramický, červený/modrý
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Cherish
325 ml, keramický, svetlomodrý
(4)
Na sklade
14,68 €
s kódom
18,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
410 ml, keramický, sivý/hnedý
(4)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Amo
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
410 ml, keramický, krémovobiely
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
410 ml, keramický, v lososovej farbe
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
410 ml, keramický, ružový
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
410 ml, keramický, modrý
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Hrnček Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, krémovobiely
(33)
Na sklade
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Cherish
325 ml, keramický, ružový
(4)
Na sklade
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Samsin
150 ml, kameninový, fialový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Samsin
150 ml, kameninový, modrý
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Pawsome Parent
350 ml, keramický, béžový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Summer Bliss
500 ml, kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Hrnček Ginnie
350 ml, kameninový, krémovobiely
(2)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Surprise Sheep
350 ml, porcelánový, modrý/krémovobiely
(2)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Neri
350 ml, keramický, na cappuccino/na latte, čierny
(19)
Na sklade
13,40 €
s kódom
16,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Wendy
330 ml, keramický, na latte, biely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Surprise Penguin
350 ml, v mentolovej farbe
(5)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Hrnček Poterie
380 ml, keramický, v tehlovej farbe/béžový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Hrnčeky v súprave Burlesque
2 ks, 300 ml, porcelánové, na latte, biele
(90)
Doručenie od 3. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Vila
400 ml, kameninový, červený/biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Vila
400 ml, kameninový, modrý/béžový
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Hrnček Pixie
350 ml, keramický, na latte, zelený
(33)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Carbon
2 ks, 80 ml, sklenené, na espresso
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,63 €
s kódom
15,79 € bez kódu
7,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
420 ml, kameninový, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
450 ml, kameninový, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
420 ml, kameninový, hnedý
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
S|P Collection
Hrnček Arto
400 ml, kameninový, hnedý/béžový
Doručenie od 23. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Hrnček Arto
400 ml, kameninový, hnedý/béžový
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kávové príslušenstvo
Škatuľky na čaj
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Sitká na čaj
Frenchpress a moka kanvice
Fľaše
Termosky
Termohrnčeky
Šálky
Obľúbené filtre
Retro hrnčeky
Hrnčeky v súprave
Porcelánové hrnčeky
Keramické hrnčeky