5 € pre vás RegistráciaPrihlásenie5 € pre vás Košík
DomovDomovInšpirácia

Aj v malej obývačke sa dá hrať veľké divadlo

Čo je malé, to je rozkošné. To môže platiť aj pre maličkú obývačku či garsónku. Praktický multifunkčný nábytok aj vhodne zvolené farby a doplnky sú hlavným faktorom pre vytvorenie útulného, praktického a pohodlného priestoru. Poradíme vám, ako miestnosť nafúknuť bez toho, aby ste sa museli prebúrať k susedom.

Využite miesto na maximum

Konferenčný stolík s úložným priestorom, rozkladací puf či multifunkčné police, ktoré sa počas sekundy zmenia na pracovné miesto, bar či toaletný stolík. Viacúčelový nábytok s originálnym dizajnom vás len tak neomrzí a uľahčí vám život.

Nástenka

s poličkami a háčikmi pridá miesto na drobnosti.

Vyberte variabilnú pohovku

K malej obývačke neodmysliteľne patrí rozkladacia pohovka. Hodí sa pre príležitostných nocľažníkov a v prípade, že vyberiete naozaj kvalitne, plnohodnotne nahradí aj posteľ. Ideálne vyberte takú, ktorá obsahuje aj úložný priestor. Zmestí sa tam náhradná perina aj posteľná bielizeň.

Variabilná pohovka nemusí slúžiť len na spánok. Usporiadajte pre priateľov filmový večer. Rozložte ju a vytvorte pohodlné sedenie/ležanie medzi hrejivými vankúšmi a prikrývkami.

Hľadáte ďalšiu inšpiráciu do obývačky?