Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Všetko na piknik
Jednorazový riad
Jednorazový riad
...
Všetko na piknik
Jednorazový riad
Jednorazový riad so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
11 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tácky v súprave Holly Pattern
8 ks, papierové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
1,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Esschert Design
Jednorazový riad
8 ks
(14)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Making Magic
8 ks, papierové
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Jolly Christmas
8 ks, papierové
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Construction
8 ks, papierové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Meri Meri
Jednorazové tácky v súprave Dragon
4 ks, papierové
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 30 ks
Fackelmann
Jednorazové vidličky v súprave Nature
30 ks, drevené
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Holly Pattern
8 ks, papierové
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 30 ks
Fackelmann
Jednorazové nože v súprave Nature
30 ks, drevené
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Gold Swirl
8 ks, papierové
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Gold Fringe Party
8 ks, papierové
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,61 € / ks
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1