-15 % na kategóriu Postele s kódom DOBRUNOC15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

-15 % na kategóriu Postele s kódom DOBRUNOC15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Nalaďte sa na jesennú vlnu s osvetlením, čo má atmosféru

Už sa tiež tešíte, až vonku trochu prituhne, aby ste si mohli bez výčitiek užiť domácu pohodu? Správnu útulnosť a pocit hygge sa vám podarí navodiť rôznymi spôsobmi, ale premyslené osvetlenie je takmer najzásadnejšie.

Pripravili sme si pre vás nielen výber štýlových lampičiek, závesných svietidiel a svetelných reťazí, ale aj 7 praktických tipov, vďaka ktorým pri zariaďovaní nešliapnete vedľa ♥

1. tip: vrstvite

Rovnako ako pri obliekaní v chladných mesiacoch, aj vášmu interiéru pristane "viac vrstiev" svetla, ktoré vytvoríte pomocou lampičiek, nástenných svietidiel, sviečok alebo reťazí.

Zásadná je aj voľba správnych žiaroviek, chybu neurobíte s teplou bielou.

2. tip: závesné svietidlá

Skvelého efektu osvetlenia celej miestnosti docielite so svietidlami s niekoľkými nastaviteľnými ramenami, vďaka ktorým môžete regulovať smer svetla.

3. tip: osvetlenie temných kútov

Miestnosť so sofistikovane osvetlenými stenami a rozjasnenými výklenkami nadobúda úplne nový ráz. Rozohrajte toto svetelné umenie pomocou strategicky umiestnených nástenných svietidiel a stojacích lámp.

4. tip: lampičiek nie je nikdy príliš

Neobmedzujte stolové lampy len na nočný stolík. Umiestnite ich na komodu, poličku na stene, parapet alebo odkladací stolík - docielite tak ešte väčšiu útulnosť

5. tip: ambientné svetielka

Zimné obdobie je ideálne pre živé svetlo sviečok aj trblietanie svetelných reťazí. Pri ich inštalácii dajte priestor kreativite - omotajte ich okolo čela postele alebo nimi rozžiarte sklenenú vázu.