Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Actona
Nábytok
Bytové doplnky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Actona
420 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Paul
V dekore duba, 50x110 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
303,45 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nočný stolík Seaford
Čierny/v prírodnej farbe, 35x42 cm, výška 63 cm
(29)
Na sklade
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Nora
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, svetloružová, nosnosť 110 kg, výška sedadla 44-54 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore orecha, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(1)
Na sklade
436,90 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Elmont
Béžové, výška zadnej opierky 44 cm, výška sedadla 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
356,15 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
50x110 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
174,25 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
TV stolík Angus
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierny, šírka 180 cm, výška 44,5 cm, hĺbka 40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
202,30 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Knižnica Angus
S posuvnými dverami, v dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 94 cm, výška 114 cm, hĺbka 27 cm
(7)
Na sklade
166 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Ida
Biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
110 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Seaford
Čierny/v prírodnej farbe, ø 40 cm, výška 55 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Milford
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 72 cm, výška sedadla 43 cm
(16)
Na sklade
424,15 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Soli
S doskou v dubovom dekore, čierny/v prírodnej farbe, ø 85 cm, výška 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
181,90 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Roxby
V dekore orecha, ø 105 cm
(59)
Na sklade
153,85 €
s kódom
181 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Lavica Aster
Z MDF, s úložným priestorom, biela/béžová, šírka 90 cm, hĺbka 48 cm, výška 85 cm
(82)
Na sklade
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
Čierna
(37)
Na sklade
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Talgarth
Relaxačné/ušiak/otočné, polohovacie/s nastaviteľnou výškou sedadla/s podnožkou, tmavosivé, výška zadnej opierky 69 cm, výška sedadla 40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
483,65 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Ida
V prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
127,50 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
50x110 cm
(85)
Na sklade
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Townsville
S doskou v dubovom dekore, ø 100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
402,90 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Graham
S podrúčkami/otočná, čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
209,95 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Carson
S výpletom/drevené/bez čalúnenia, pletené, v prírodnej farbe, výška zadnej opierky 48 cm, výška sedadla 39 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Seaford
Oceľový, sivý, ø 80 cm, výška 45 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Actona
Kancelárska stolička Nora
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, sivá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 44-54 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
170 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne, výška sedadla 77 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Marte
Rozkladací, v dekore duba, 102x180 cm, dĺžka po rozložení 270 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
764,15 €
s kódom
899 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Regál Wally
Z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 63 cm, výška 130 cm, hĺbka 40 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, čierna/v prírodnej farbe
(41)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Nagano
V dekore duba, ø 120 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Albany
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 158 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
352,75 €
s kódom
415 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Wilma
Čalúnená, sivá, výška sedadla 73 cm
(19)
Na sklade
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Mitra
Čierny, 40x30 cm, výška 61,5 cm
(25)
Na sklade
95,20 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Yale
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, ø 80 cm, výška 42 cm
(7)
Na sklade
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Malta
S keramickou doskou, hnedý, ø 60 cm, výška 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
159,80 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Konferenčný stolík Azalea
Čierny/v prírodnej farbe, 60x110 cm, výška 35 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
195 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Seaford
Čierny, 42x35 cm, výška 63 cm
(14)
Na sklade
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Ilsa
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
215 €
107,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Odkladacie stolíky v súprave Spiro
2 ks, s doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, ø 45 cm, výška 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
109,65 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
504,90 €
s kódom
594 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Strington
V dekore kameňa, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 85 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(5)
Na sklade
190,40 €
s kódom
224 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Cosmo
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, hnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 47-57 cm
(5)
Na sklade
183,60 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barový stôl Seaford
60x120 cm, výška 105 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
151,30 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Spiro
S doskou v dekore mramoru, čierny, ø 80 cm, výška 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 84 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
271,15 €
s kódom
319 € bez kódu
159,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Šatníková skriňa Albany
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 99 cm, výška 200 cm, hĺbka 60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
425 €
s kódom
500 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Ida
Čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
111 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, v dekore kameňa, sivé, ø 58 cm, výška 40 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
263,50 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, zamatová, zelená
(5)
Na sklade
111 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Skrinka na topánky Albany
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, počet párov topánok 4 , šírka 72 cm, výška 43 cm, hĺbka 17 cm
(9)
Na sklade
79,90 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
9
Načítať viac