Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Červená
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Červená
1 992 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Cool Retro Cuadrado
Nástenné, výška 28 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,71 €
s kódom
34,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Komoda Nube
S posuvnými dverami, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, v tehlovej farbe/béžová, šírka 140 cm, výška 91 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
572,90 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 20 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Leitmotiv
Vonkajšie svietidlo Marioneta
V terakotovej farbe, plastové, LED, prenosné, so solárnym panelom, IP44, ø18x31,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,71 €
s kódom
34,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ osvetlenia (2)
Premium
-15 % s kódom
Max Winzer
Kreslo Norwin
Chesterfield, kožené, červené, výška zadnej opierky 28 cm, výška sedadla 47 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
2 115,65 €
s kódom
2 489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Behúň Vivana
Syntetický, bez vlasu, červený/modrý, 80x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Lena
Syntetický, s nízkym vlasom, v tehlovej farbe, 80x150 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Prestieranie Toppu
2 ks, z bio bavlny, pruhované, 36x48 cm
Na sklade
15,30 €
s kódom
18 € bez kódu
9 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Stripe
Zamatový, červený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(10)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Dakls
Hrnček Tone
560 ml, keramický, červený
(1)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mepal
Fľaša Ellipse
500 ml, cestovná, plastová, svetločervená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Pohovka Bali
V tehlovej farbe, trojmiestna, šírka 217 cm, hĺbka 96 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
1 197,65 €
s kódom
1 409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Miska Ultime
Na polievku, keramická, červená, 550 ml, ø 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Nova Arte
Prateľná, do sprchy, z bio bavlny, vínovočervená/sivobéžová, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 20 ks
Homéa
Obrúsky v súprave Noel
20 ks, 33x33 cm
(1)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Micadoni
Leňoška Lupine
Pravý roh, ženilková, v tehlovej farbe, šírka 115 cm, hĺbka 95 cm, váha 39 kg
Na sklade
Posledné kúsky
700,40 €
s kódom
824 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Obliečka na vankúš Boucle
Z materiálu bouclé, 40x40 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Premier Housewares
Detská lampička Fun
Červená, plastová, LED, prenosná, na baterky, 31x11x11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Podnožka Kyoto
Zamatová, červená, šírka 70 cm, hĺbka 70 cm, výška 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
324,70 €
s kódom
382 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Hanna
Červený, z masívneho dreva, do zásuvky, 12x8x20 cm
(18)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Rámček Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojací, kovový/sklenený, červený/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x20
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
The Poster Club
Plagát Dancing – By Garmi
40x30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Saturnus
Červená, papierová, do zásuvky, ø75x23 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené/modré, 50x63 cm
(1)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mepal
Fľaša Vita
500 ml, cestovná, tritánová, svetločervená
(22)
Na sklade
17,85 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detské misky v súprave Yummy
2 ks, silikónové, červené/hnedé
Na sklade
14,44 €
s kódom
16,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Vitrína Edge by Hammel
Závesná, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, v tehlovej farbe, šírka 46 cm, výška 91 cm, hĺbka 32,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
585,65 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Tweet
Kyvadlové/nástenné, výška 42 cm
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Stojančeky na vajíčka v súprave Yuka
2 ks, terakota, v terakotovej farbe
Na sklade
21,24 €
s kódom
24,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mepal
Fľaša Ellipse
500 ml, cestovná/s náustkom, plastová, svetločervená
Na sklade
Posledné kúsky
10,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Butter Kings
Behúň na stôl Christmas Ride
Bavlnený, s vianočným motívom, 40x140 cm
(1)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Knižnica Lofty
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v tehlovej farbe/v prírodnej farbe, šírka 32 cm, výška 167 cm, hĺbka 22 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
158,10 €
s kódom
186 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa Bombin
Červená, sklenená, ø20x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
82,45 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Somerset
2 ks, bavlnené, v terakotovej farbe, 20x14 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené, 50x63 cm
(2)
Na sklade
22,23 €
s kódom
26,15 € bez kódu
13,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Somerset
Bavlnená, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Sitting Cat
Nástenné, výška 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Modern Doggy
Nástenné, výška 29 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Mazzini Sofas
Podnožka Vanda
Ženilková, v tehlovej farbe, šírka 100 cm, hĺbka 80 cm, výška 36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
402,90 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
Lorena Canals
Detský sedací vak Mapple Red
S odnímateľným poťahom, červený, šírka 40 cm, hĺbka 40 cm, váha 1 kg
Na sklade
Posledné kúsky
156 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Plážová osuška Su
Bavlnená, geometrická/pruhovaná/kockovaná, červená/svetlomodrá, 100x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Otto
Soft close (tiché dovieranie), v dekore duba, v tehlovej farbe, 50x35 cm, výška 47 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
242,25 €
s kódom
285 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Les Deglingos
Plyšové hračky v súprave Ptipotos Cassecou
2 ks, vhodný vek 0+, perte na 30 stupňov, výška 11 cm, dĺžka 49 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, červená, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Spirella
Odpadkový kôš Akira
Pedálový, oceľový, červený, 5 l
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
27,01 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Lunver
Žakárová, geometrická/štruktúrovaná, 50x50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight Animals
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, v tehlovej farbe, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Detská deka Bicycles
Prešívaná, z bio bavlny, červená/svetložltá, 90x120 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
73,52 €
s kódom
86,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
19
20
21
...
42
Načítať viac