Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Červená
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Červená
1 992 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, červený, 30x50 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
Blomus
Obliečka na vankúš Boucle
Z materiálu bouclé, 40x40 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Casa Selección
Svetelná dekorácia Santa Claus
Červená/biela, keramická, LED, na baterky, 6x5x17 cm
(4)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Christmas Elves
Do postieľky, obojstranná, na gombíky, červená/modrá, s vianočným motívom, 120x150 cm
Na sklade
Posledný kúsok
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(1)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Lékué
Forma na tortu
ø 20 cm, silikón
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
13,67 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detské misky v súprave Yummy
2 ks, silikónové, červené/hnedé
Na sklade
14,44 €
s kódom
16,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Diamant
Z PVC, ø 38 cm
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box Iconic
2 ks, s fliaš, plastové, červené/žlté, 390 ml
(15)
Na sklade
13,46 €
s kódom
15,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná ozdoba
16 cm
(1)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Miska Doren
Na polievku, keramická, vínovočervená, ø 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,78 €
s kódom
13,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Comptoir
Bavlnená, v tehlovej farbe, 50x70 cm
(1)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Joy 1400
Syntetický, s nízkym vlasom, červený, 60x100 cm
(138)
Na sklade
Posledné kúsky
13,23 €
s kódom
15,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Cat and Dog Palais
8 ks, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
Bonami
Vzorka čalúnenia
Cloud 68
Na sklade
4,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Hawaii
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, vínovočervený/sivý, 80x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, červený, 200x290 cm
(395)
Na sklade
Posledný kúsok
167,45 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (7)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, v terakotovej farbe, 30x30 cm
(3)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Forma na koláč
ø 32 cm, keramika
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Light & Living
Závesné svietidlo Malacia
Vínovočervené, látkové, ø40x33 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
113,05 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
SMEG
Mixér 50's Retro Style
Červený, tyčový, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,4 l, príkon 700 W
Na sklade
141 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Marckeric
Knižnica Lofty
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v tehlovej farbe/v prírodnej farbe, šírka 32 cm, výška 167 cm, hĺbka 22 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
158,10 €
s kódom
186 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
LEGO®
Detský desiatový box Harry Potter
2 ks, s fliaš, plastové, vínovočervené, 390 ml
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
ø 30 cm, plast
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Baroque
Vínovočervená, papierová, do zásuvky, ø75x23 cm
(1)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Nordic
5 ks, červená
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Adventný kalendár Edmund
5x12x19 cm
(4)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Poppy
S kvetinovým vzorom, červený, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Joy 1400
Syntetický, s nízkym vlasom, červený, 80x150 cm
(138)
Na sklade
Posledný kúsok
25,33 €
s kódom
29,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (7)
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Komoda Nube
S posuvnými dverami, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, v tehlovej farbe/béžová, šírka 140 cm, výška 91 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
572,90 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Zuiver
Stolová lampa Classy
V terakotovej farbe, kovová, ø20x42 cm
Na sklade
Posledný kúsok
115 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
S|P Collection
Podnos na tortu Cyril
Porcelánový, vínovočervený/slonovinový, ø 32,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Somerset
2 ks, bavlnené, v terakotovej farbe, 20x14 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Taniere v súprave Yuka
2 ks, ø 27 cm, terakotové, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
46,74 €
s kódom
54,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Lékué
Nádoba na varenie v pare
21x27,5 cm, silikónová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Casa Selección
Behúň na stôl Figures
S vianočným motívom, 33x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Vitrína Edge by Hammel
Závesná, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, v tehlovej farbe, šírka 46 cm, výška 91 cm, hĺbka 32,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
585,65 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Somerset
Bavlnená, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 20 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Classic
Na šľahanie, plastová, červená, 1,25 l, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Flair Rugs
Behúň Sherborne
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, červený, 66x300 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
78,20 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Waffle
Bavlnený, vínovočervený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
SMEG
Rýchlovarná kanvica 50's Retro Style
Červená, z nehrdzavejúcej ocele, objem 800 ml, príkon 1400 W
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
137 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Tweet
Kyvadlové/nástenné, výška 42 cm
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Chicago School
8 ks, s vianočným motívom
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
1,55 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa Bombin
Červená, sklenená, ø20x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
82,45 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Lena
Syntetický, s nízkym vlasom, v tehlovej farbe, 80x150 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Lékué
Nádoba na varenie v pare
18,5x26 cm, silikónová
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,97 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
18
19
20
...
42
Načítať viac