Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Červená
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Červená
1 991 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Novinka
Balvi
Držiak na obrúsky Lobster
Kovový, červený, 10x5 cm, výška 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, WC, vínovočervená, 45x50 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná ozdoba
16 cm
(1)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Christmas Star
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Hrniec Ferno
Na pečenie, liatinový, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
97,75 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Roba
Detská hojdačka
Nosnosť 50 kg
Na sklade
Posledné kúsky
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Hlboký , ø 23 cm, porcelánový, vínovočervený/slonovinový
(3)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Dekoratívna tácka Tenu
Drevená, 15x32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Candy Cane
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, teplé/obojstranné, s potlačou, červené/biele, 230x220 cm
(2)
Na sklade
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Cuistot
Bavlnená/silikónová, červená, 19x19 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Brenda
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, v tehlovej farbe/krémovobiely, 80x150 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Taniere v súprave Yuka
2 ks, hlboké, ø 19 cm, terakotové, v terakotovej farbe
Na sklade
38,24 €
s kódom
44,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Rex London
Zápisník Heritage Tube Map
60 str., formát A6, linajkový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Behúň Figura
Prateľný, bavlnený, s nízkym vlasom, v tehlovej farbe/béžový, 70x150 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
97,75 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Mogi
Otočné, čalúnené, v tehlovej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
572,90 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box Iconic
2 ks, s fliaš, plastové, červené/žlté, 390 ml
(15)
Na sklade
13,46 €
s kódom
15,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Tanier Doren
Ø 25 cm, keramický, vínovočervený
(2)
Na sklade
14,50 €
s kódom
17,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
Lorena Canals
Behúň Duetto Toffee
Obojstranný/prateľný/ručne tkaný, bavlnený, so strapcami, v tehlovej farbe/béžový, 80x230 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
198 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Hrnček Doren
Keramický, vínovočervený
Na sklade
Posledný kúsok
8,96 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
SQUISHMALLOWS
Detská šiltovka Fifi
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Košíky v súprave Kara
2 ks, látkové, červené, ø 18 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
16 €
s kódom
18,82 € bez kódu
9,41 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Závesné svietidlo Porte
Červené, kovové, LED, so stmievačom, IP43, ø16x173,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
180,20 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, v tehlovej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
328,10 €
s kódom
386 € bez kódu
193 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Essey
Organizér Pen Pen
Na písacie potreby, plastový, ø 10 cm, výška 10 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Taniere v súprave Yuka
2 ks, ø 27 cm, terakotové, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
46,74 €
s kódom
54,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Restilo
Uterák Marina
Froté, bavlnený, červený, 50x100 cm
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Závesná vianočná dekorácia
Z prútia, ø 20 cm
(1)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
WOOOD
Záhradné kreslo Jane
Kovové, červené, nosnosť 150 kg, šírka 72 cm, výška 88 cm, hĺbka 81 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
239 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na dip, kameninová, vínovočervená, 260 ml, ø 9 cm
(1)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Rex London
Zápisník Hearts
60 str., formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Stolová lampa Porte
Červená, kovová, LED, s možnosťou voľby farby/so stmievačom, IP43, ø16x35 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
167,45 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Zátka na víno Lynn
Sklenená
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
My House
Uterák Darwin
Froté, bavlnený, červený, 50x100 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Ondulys
Závesný systém tyč, s abstraktným vzorom, červený/biely, 140x260 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Hannah
Červená, sklenená, LED, na baterky, ø1,5x14 cm
(1)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Marrakesh
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, červený/v zlatej farbe, 200x290 cm
(4)
Na sklade
183,60 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Miska Doren
Na polievku, keramická, vínovočervená, ø 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,78 €
s kódom
13,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší koberec Bob Brick
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, v tehlovej farbe/krémovobiely, 140x180 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
428,40 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší koberec Urvi Fire
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, červený, 70x100 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
106,25 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, červený, 30x50 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
600 ml, s vidličkou, plastový, svetločervený
Na sklade
Posledný kúsok
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Koberec Red Meadow
Prateľný, syntetický, bez vlasu, červený, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Lorena Canals
Koberec Twin Toffee
Obojstranný/prateľný/ručne tkaný, bavlnený, so strapcami, v tehlovej farbe, 80x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
118 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Tanier Duna
Ø 22 cm, kameninový, vínovočervený
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Polica Wire
Poschodová, kovová, matná, vínovočervená, šírka 70 cm, výška 31 cm, hĺbka 26 cm
Na sklade
Posledné kúsky
88,40 €
s kódom
104 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Lékué
Riad do mikrovlnnej rúry
21x28 cm, oceľový
Na sklade
Posledné kúsky
47 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší behúň Otto Berry
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, červený/krémovobiely, 70x280 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
267,75 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Split Ombre Shaped
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, vínovočervený, 150x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
17
18
19
...
42
Načítať viac