Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Červená
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Červená
2 000 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Lobster
Pruhovaný, červený/modrý, 180x180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Absolu
Dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, vínovočervený, 140x260 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Obľúbené
Universal
Koberec Aqua Liso
Syntetický, shaggy, vínovočervený, 67x125 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Rex London
Zápisník Sausage Dog
60 str., formát A6, linajkový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Komoda Arista
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, červená, šírka 165 cm, výška 78 cm, hĺbka 40 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
628,15 €
s kódom
739 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Hendi
Lis na tortilly
Kovový
(24)
Na sklade
25,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Amaryllis
S vianočným motívom, červený/biely, 150x240 cm
(3)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Santa
Plyšový, s vianočným motívom, červený/biely, 38x32 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, červené, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, červená
Na sklade
Posledný kúsok
347,65 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Umývateľný, s PVC vrstvou, s kvetinovým vzorom, červený/biely, 140x240 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Brenda
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, v tehlovej farbe/krémovobiely, 160x230 cm
(1)
Na sklade
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Rex London
Chladiaca taška Sausage Dog
Červená/modrá, 3 l
(3)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Haden
Hriankovač Dorset Putty
Červený, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 815 W
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Marrakesh
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, vínovočervený, 120x170 cm
(6)
Na sklade
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, v terakotovej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Utierka Red Gingham
Ľanová, červená/sivá, 45x65 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Konferenčný stolík Sticks
Z borovicového dreva, červený, ø 80 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
220,15 €
s kódom
259 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Sylla
Syntetický, bez vlasu, červený/modrý, 120x160 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
87,55 €
s kódom
103 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, vínovočervený, 140x270 cm
(3)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Spôsob uchytenia (2)
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, vínovočervená, 90x200 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Granny
2 ks, kameninové, červené, 280 ml
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, červený, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(6)
Na sklade
18,11 €
s kódom
21,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Rex London
Kreatívna súprava Cross-stitch Kit Butterfly
Vhodný vek 5+
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Hawaii
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, vínovočervený/sivý, 120x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Red Gingham
Ľanový, kockovaný, 40x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Stolová lampa Panja
Červená/krémovobiela, kameninová, ø30x42 cm
Na sklade
Posledné kúsky
138,55 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Kreatívna súprava Cross-stitch Kit Ladybird
Vhodný vek 5+
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Love You
20 ks, papierové, 33x33 cm
(6)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Yinte
2 ks, červené, 33x17 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Biscuits Oval
Gumená, červená
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Misa Duna
Na šalát, vínovočervená, ø 28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, v tehlovej farbe, 60x100 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Ingrid Restore Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(3)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Cuistot
Bavlnená, červená/čierna, 18x40 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(2)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Stolová lampa Mush
Červená, kovová, LED, so stmievačom, IP44, ø15x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, v terakotovej farbe, 135x180 cm
(2)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Totem
Soft close (tiché dovieranie), červený, 50x36,5 cm, výška 55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Rex London
Zápisník Heritage Tube Map
60 str., formát A5, linajkový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Detská fľaša Fire Engine
Plastová, červená, 400 ml
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mazzini Sofas
Pohovka Vanda
Ženilková, v tehlovej farbe, dvojmiestna, šírka 208 cm, hĺbka 110 cm, hĺbka sedadla 66 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
1 418,65 €
s kódom
1 669 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Florist
2 ks, na dip, kameninové, červené, 95 ml, ø 9 cm
(1)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Orient Caracci
Syntetický, s nízkym vlasom, červený, 140x200 cm
(15)
Na sklade
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Gaia
Syntetický, s nízkym vlasom, červený/sivý, 200x290 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
KIS
Odpadkový kôš Chic Bin L
Pedálový, plastový, červený, 45 l
(6)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
FD
Detský koberec Lolly Coral
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, červený/ružový, 120x170 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
100,30 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská fľaša Colourful Creatures
Plastová/tritanová, červená, 500 ml
(436)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Mia Arch
Ručne tkaný, vlnený, so stredne dlhým vlasom, v terakotovej farbe, 120x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
146,20 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
6
7
8
...
42
Načítať viac