Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Červená
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Červená
1 996 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, v terakotovej farbe, 135x180 cm
(2)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mazzini Sofas
Pohovka Vanda
Ženilková, v tehlovej farbe, dvojmiestna, šírka 208 cm, hĺbka 110 cm, hĺbka sedadla 66 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
1 418,65 €
s kódom
1 669 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Gaia
Syntetický, s nízkym vlasom, červený/sivý, 200x290 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
KIS
Odpadkový kôš Chic Bin L
Pedálový, plastový, červený, 45 l
(6)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská fľaša Colourful Creatures
Plastová/tritanová, červená, 500 ml
(436)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Orient Caracci
Syntetický, s nízkym vlasom, červený, 140x200 cm
(15)
Na sklade
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Spidey
Bavlnená, červená/modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
FD
Detský koberec Lolly Coral
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, červený/ružový, 120x170 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
100,30 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Kadi
Syntetický, bez vlasu, červený, 120x180 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Nástenný vešiak Shack
S poličkou, kovový, červený, šírka 60 cm, výška 30 cm, hĺbka 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
132,60 €
s kódom
156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Mia Arch
Ručne tkaný, vlnený, so stredne dlhým vlasom, v terakotovej farbe, 120x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
146,20 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Curly Wooly
Fleecová, v tehlovej farbe, 180x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Candy
Plastový, červený, 20 l
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Plume
Syntetický, bez vlasu, červený, 120x170 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Leitmotiv
Závesné svietidlo Vienna Stripes
Červené/biele, povrazové, ø30x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Joy 1400
Syntetický, s nízkym vlasom, červený, 140x200 cm
(138)
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (7)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Atto
Červená
Na sklade
Posledný kúsok
296,65 €
s kódom
349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Deka Cimmi
Z recyklovanej bavlny, červená/béžová, 130x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,36 €
s kódom
32,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Háčik Flip
Nástenný, kovový, červený
Na sklade
Posledné kúsky
31,21 €
s kódom
36,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, vínovočervené/sivobéžové, 50x90 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Balvi
Miska Chips
Servírovacia, keramická, červená, 1 l, ø 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoračný vankúš Olica
Bavlnený, červený, 40x60 cm
(3)
Na sklade
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Birger Restore Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(4)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Salwa
3 ks, textilné, 5 cm
(3)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
5,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Miska Christmas cottage
Servírovacia, keramická, červená/biela
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Leitmotiv
Odkladací stolík Zig Zag
Kovový, v tehlovej farbe, ø 40 cm, výška 42 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tescoma
Pekáč Bordeaux
Z nehrdzavejúcej ocele, 29x40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
84 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, červený, 20x10 cm, výška 7 cm
(150)
Na sklade
Posledné kúsky
11,74 €
s kódom
13,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Credence
Bavlnená, červená/sivá, 14,5x24,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ESTE
Koberec Grida
Syntetický, shaggy, krémovobiely/v terakotovej farbe, 120x170 cm
(3)
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Paulina Restore Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 1,5 cm
(1)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
ESTE
Koberec Grida
Syntetický, shaggy, krémovobiely/v terakotovej farbe, 160x230 cm
(1)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Arya
Z mikroflanelu, v tehlovej farbe, 180x220 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Marckeric
Jedálenská stolička Angie
S podrúčkami, čalúnená, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
131,75 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Záhradná stolička Isabellini
Plastová, v terakotovej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 57 cm, výška 80 cm, hĺbka 51 cm
(79)
Na sklade
Posledné kúsky
147 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Maximex
Univerzálne viečka na potraviny v súprave
Plastové
(2)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynská váha
Červená, kovová, nosnosť 5 kg
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Villeroy&Boch
Vnútorný a vonkajší koberec Pierre
Syntetický, bez vlasu, červený, 120x180 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, v tehlovej farbe, 50x100 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Ego Dekor
Špička na stromček
Sklenená, 31 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Lozenge Terracotta
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, v terakotovej farbe, 200x290 cm
(90)
Na sklade
Posledný kúsok
462,40 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
ESTE
Koberec Puro
Syntetický, s nízkym vlasom, so strapcami, vínovočervený, 160x230 cm
Na sklade
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
White Label
Stojacia lampa Aero
Červená, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou, 25x57,5x120 cm
Na sklade
Posledný kúsok
160,65 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vnútorný a vonkajší koberec Despas
Obojstranný/ručne tkaný, syntetický, bouclé, bez vlasu, okrúhly, v terakotovej farbe, ø 200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
207,40 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Mandal
Prateľná, červená, 40x60 cm
(37)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Yes Everyday
Hodiny Home
Kyvadlové/nástenné, výška 37,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Dekoratívna tácka Servir
Ø 30 cm
(1)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
7
8
9
...
42
Načítať viac