Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 526 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Lost In Space
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, modrá/sivá, 135x200 cm
(15)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku
Z tvrdeného skla, čierny, 60x70 cm
(80)
Na sklade
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Badalona
Čalúnená, z textílie buklé, matná, biela
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rex London
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box
Vhodný vek 1+, BPA free, výška 4 cm, dĺžka 13,5 cm
(18)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Košík
Oceľový, v striebornej farbe, 50x50 cm, výška 23 cm
(86)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Milo
Závesná, nerezová, v striebornej farbe
(104)
Na sklade
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Dvojlôžková posteľ Noira Slim
160x200 cm, s roštom, čalúnená, s nastaviteľnou výškou čela, béžová
(8)
Na sklade
419,90 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmer (2)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Strington
S doskou v dekore mramoru, čierny, ø 65 cm, výška 35 cm
(8)
Na sklade
143,65 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Pineapple Elephant
Záclona Zofia Broderie Anglaise
Bavlnená, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, krémovobiela, 140x229 cm
(15)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Náhradné uhlíkové filtre v súprave Intelligent Waste
2 ks, biele, 9,5x7 cm, výška 5 mm
(146)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Juno
Obojstranný/ručne tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, v prírodnej farbe, 160x230 cm
(7)
Na sklade
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Lattice Cut
Zamatový, sivobéžový, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(80)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Žehliaca doska Professional
S držiakom na parný generátor/so zásuvkou/s nastaviteľnou výškou, sivá, 130x48 cm
(173)
Na sklade
119,85 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BENAB
Detský matrac Magic Night
120x200 cm, s odnímateľným poťahom/obojstranný/antialergénny/termoregulačný, tvrdý/stredne tvrdý, z latexovej peny, penový/latexový, hrúbka 15 cm, nosnosť 90 kg
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
436,90 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(8)
Na sklade
11 €
s kódom
12,94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Mila Home
Detský hrací koberec Furry World
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, ø 150 cm
(9)
Na sklade
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Záhradná pohovka Vistdal
Dvojmiestna, čierna/v prírodnej farbe, nosnosť 240 kg, šírka 126 cm, výška 70 cm, hĺbka 70 cm
(22)
Na sklade
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Konferenčný stolík Kota
Čierny, 67x92 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
181,05 €
s kódom
213 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Elektrická vákuová pumpa
(18)
Na sklade
20,25 €
s kódom
23,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál Pisa
Kovový, biely, šírka 41 cm, výška 84 cm, hĺbka 23 cm
(1005)
Na sklade
20,40 €
s kódom
24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Yes Everyday
Taburet Lorella
Zamatový, taupe, ø 60 cm, výška 42 cm
Na sklade
Posledný kúsok
182,75 €
s kódom
215 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Harry Potter "Hedwig"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Orio
Kovový, čierny, 12x21 cm, výška 10,5 cm
(56)
Na sklade
17,71 €
s kódom
20,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Helix 2200
Syntetický, bez vlasu, krémovobiely, 200x290 cm
(1)
Na sklade
182,75 €
s kódom
215 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Svarta
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 24,5 cm, výška 28 cm
(5)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Carpino
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastový, čierny, 250 ml, 10x8 cm, výška 13 cm
(47)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Woodman
Vešiak Clift
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, ø 35 cm, výška 175 cm
(22)
Na sklade
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 65 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (4)
+ Výška sedadla (2)
-15 % s kódom
Mazzini Sofas
Pohovka Vanda
Ženilková, svetlosivá, trojmiestna, šírka 248 cm, hĺbka 110 cm, hĺbka sedadla 66 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
1 597,15 €
s kódom
1 879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Záhradné kreslá v súprave Vistdal
Kovové/plastové/polstrované, čierne/v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 70 cm, výška 70 cm, hĺbka 70 cm
(15)
Na sklade
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
219,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Odkladací stolík Ravello
So sklenenou doskou, béžový, ø 40 cm, výška 52 cm
Na sklade
132,60 €
s kódom
156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, plastové, biele
(573)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Artis
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
1 267,35 €
s kódom
1 491 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Cube Soft Storage
Látkový, béžový, 31,5x31,5x31,5 cm
(38)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na toaletný papier Pomarolo
So štetkou, oceľový, čierny/v prírodnej farbe, 17x25 cm, výška 70,5 cm
(6)
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Panvica Kobber
Nerezová/medená, ø 28 cm, na indukčný varič
(5)
Na sklade
111,35 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Casoli
Keramická, matne čierna, ø 9 cm, výška 40 cm
(66)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(10)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, v prírodnej farbe
(49)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Villeroy&Boch
Koberec Scala
Ručne tkaný, vlnený, bez vlasu, krémovobiely, 200x300 cm
(5)
Na sklade
419,90 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Mia Arch
Ručne tkaný, vlnený, so stredne dlhým vlasom, v terakotovej farbe, 160x230 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Úložný box Soft Storage
S vekom, látkový, béžový, 35x26x19 cm
(34)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Závesné svietidlo Balma
Jantárové, sklenené, ø40x130 cm
(3)
Na sklade
143,65 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Puddle Wool
Vlnený, so stredne dlhým vlasom, béžový, 160x230 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 220 ml, na víno
(308)
Na sklade
25,24 €
s kódom
29,69 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Stolová lampa Yakamoz
Krémovobiela/v zlatej farbe, keramická, ø30x47 cm
(89)
Na sklade
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Odkvapkávač Duo
Nastaviteľný, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 35x39 cm
(16)
Na sklade
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Geralda
Drevené, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 65 cm, výška 74 cm, hĺbka 80 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
253,30 €
s kódom
298 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
15
16
17
...
518
Načítať viac