Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 790 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premier Housewares
Súprava kuchynského náčinia Paragon
Kovová, 4 ks
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
58 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Ginkoblue
Tyrkysovomodrá, 45x75 cm
(44)
Na sklade
20,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Orion
Panvica Steela
Nerezová, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
29,01 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Flair Rugs
Koberec Mesmerise Natural
Ručne tkaný, vlnený, so stredne dlhým vlasom, okrúhly, krémovobiely, ø 160 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
175 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Jerry Fabrics
Detská obliečka Frozen "Purple"
Do postieľky, obojstranná, na zips, bavlnená, 100x135 cm
(7)
Na sklade
22,90 €
Do košíka
Do košíka
Opviq lights
Stropné svietidlo Berceste
Čierne, kovové, ø24x12 cm
(3)
Na sklade
39,66 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, červené/v prírodnej farbe, výška sedadla 66 cm
(3)
Na sklade
291 €
145,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Teulat
TV stolík Totem
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžový, šírka 200 cm, výška 50 cm, hĺbka 47 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
744 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Jedálenské kreslo Darice
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
276 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Vipack
Detská šatníková skriňa Casami Bruges
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela/ružová, šírka 58 cm, výška 172 cm, hĺbka 37 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
305 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Cotton House
Obliečky Tramin
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, s abstraktným vzorom, 140x200 cm
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
Brabantia
Chlebník Roll Top
Kovový, matne čierny, 26x44,5 cm
(11)
Na sklade
56 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Iba na Bonami
Mila Home
Koberec Matcha Latte
Prateľný, syntetický, bez vlasu, zelený, 120x180 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
84 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Cuddly
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, biele, 135x200 cm
(42)
Na sklade
51 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Holm
Súprava nožov
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 55x23 cm, výška 13 cm
(55)
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
Light & Living
Barová stolička Alice
Čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela, výška sedadla 73 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
167 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Servírovací stolík Miro
Na kolieskach, s doskou z akácie, 40x80 cm
(6)
Na sklade
261 €
Do košíka
Do košíka
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Knot
Sivý, ø 30 cm
(17)
Na sklade
29,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Orion
Jedálenská súprava Louka
Pre 6 osôb, 18 ks, porcelánová, biela/fialová
(2)
Na sklade
120 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Stojan na papierové utierky Push&Tear
Plastový, biely, ø 16 cm, výška 28 cm
(19)
Na sklade
24,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Germania
Skrinka Ameca
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, antracitová, šírka 110 cm, výška 57 cm, hĺbka 22 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
390 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bumble Bees
3 ks, bavlnené, žlté/béžové, 45x65 cm
(83)
Na sklade
19,40 €
6,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Yes Everyday
Jedálenská stolička Maddie
Čalúnená, z textílie buklé, biela
Na sklade
Posledné kúsky
109 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mazzini Beds
Dvojlôžková posteľ Brody
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, ženilková, béžová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
1 359 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmer (4)
Germania
Skrinka Libbiano
Závesná, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela, šírka 138 cm, výška 87 cm, hĺbka 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
399 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Light & Living
Závesné svietidlo Fyano
Krémovobiele, látkové, ø79x20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
123 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Vileda
Mop Turbo 3v1
Rotačný, s vedierkom
(383)
Na sklade
41 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Obľúbené
Sass & Belle
Odmerky v súprave Retro
4 ks, keramické
(179)
Na sklade
19,90 €
4,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Wenko
Odpadkový kôš Sare
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 3 l
(42)
Na sklade
25,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Unique Furniture
Konferenčný stolík Ponza
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, 60x120 cm, výška 45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
374 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Heidi
Keramický, krémovobiely, 10x19 cm, výška 21 cm
(4)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, čierne
(7)
Na sklade
126 €
63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Støraa
Knižnica Anita
Z borovicového dreva, povrchová úprava: voskovanie, v prírodnej farbe, šírka 74 cm, výška 223 cm, hĺbka 37 cm
(1)
Na sklade
213 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Orion
Odkvapkávač
Oceľový, svetlosivý, 46,5x31 cm
(87)
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
Flair Rugs
Koberec Harris Boucle
Ručne tkaný, vlnený, so stredne dlhým vlasom, slonovinový, 160x230 cm
(6)
Na sklade
258 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
ONA
Miska Fika
Na polievku, porcelánová, béžová, 500 ml, ø 13 cm
Na sklade
10,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Skrinka na topánky Albany
Výklopná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, počet párov topánok 4 , šírka 72 cm, výška 43 cm, hĺbka 17 cm
(9)
Na sklade
94 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Farmers Kitchen
3 ks, bavlnené, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Na sklade
14,90 €
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
Mila Home
Koberec Cracked Terrazzo
Prateľný, syntetický, bez vlasu, krémovobiely, 160x230 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
130 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
WOOOD
Odkladací stolík Mesa
Čierny, ø 45 cm, výška 45 cm
(21)
Na sklade
62 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Yes Everyday
Kancelárska stolička Hoboken
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná/s bedrovou opierkou, sivá, nosnosť 110 kg
Na sklade
180 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Casa Selección
Stojan na kvety
Kovový, 60x19 cm, výška 60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Ayyildiz Carpets
Koberec Space 1900
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, so strapcami, zelený, 140x200 cm
(11)
Na sklade
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Marckeric
Komoda Miranda
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, zelená, šírka 190 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
552 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Mason Cash
Misa Original Cane
Kameninová, svetlohnedá, ø 33 cm, objem 6 l
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Bambusa
Nástenná, bambusová, v prírodnej farbe
(39)
Na sklade
26,05 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Zone
Stojan na toaletný papier Ume
Kovový, čierny, ø 15 cm, výška 40,5 cm
Na sklade
62 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
34
35
36
...
523
Načítať viac