Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 793 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Zone
Stojan na toaletný papier Ume
Kovový, čierny, ø 15 cm, výška 40,5 cm
Na sklade
62 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Kalune Design
Komoda Arlen
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
373 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bobochic Paris
Dvojlôžková posteľ Jade
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, z HD peny, béžová
(5)
Na sklade
2 359 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
Metaltex
Sušiak na bielizeň Como
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 8 m
(150)
Na sklade
25,50 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Bloomingville Mini
Hojdačka Sheep
34x65 cm, výška 48 cm, nosnosť 40 kg, vhodný vek 1+
(25)
Na sklade
118 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Metaltex
Regál Monaco
Kovový, lesklý, biely, šírka 41 cm, výška 104 cm, hĺbka 23 cm
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Selloana
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(10)
Na sklade
39,90 €
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Light & Living
Jedálenský stôl Leyda
S doskou v dekore mramoru, ø 100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
999 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Lissy
2 ks, čalúnené, žlté
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
136 €
68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
House Nordic
Taburet Ejby
Z textílie buklé, béžový, ø 34 cm, výška 36 cm
(15)
Na sklade
48 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Nest
Kovový, čierny, ø 19 cm, výška 46,5 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
81 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Maximex
Stojan na kvety Vertical
Kovový, 62x56,5 cm, výška 108 cm
(8)
Na sklade
78 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Obľúbené
Euromant
Deka Basics Plain
S prímesou bavlny, krémovobiela, 140x180 cm
(44)
Na sklade
59 €
Do košíka
Do košíka
Bizzotto
Záhradná stolička Jable
Kovová, tmavosivá/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 79 cm, hĺbka 63 cm
Na sklade
126 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Sass & Belle
Vybavenie do detskej kuchynky Scattered Stars Cooking Set
Vhodný vek 3+
(23)
Na sklade
32,40 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore orecha, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
514 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 360 ml
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Actona
Vešiak Aspen
Kovový, čierny, ø 32 cm, výška 170 cm
(11)
Na sklade
64 €
Do košíka
Do košíka
Miuform
Pohovka Simon
Na každodenné spanie/rozkladacia/s úložným priestorom, béžová, trojmiestna, šírka 207 cm, hĺbka 90 cm, hĺbka sedadla 57 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
1 089 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, zamatové, tmavozelené
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
199 €
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
noo.ma
Nočný stolík Tu
S doskou v dubovom dekore, čierny/v prírodnej farbe, ø 40 cm, výška 52,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
187 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
Ø 14 cm, výška 76,5 cm
(122)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
súprava 4 ks
Bonami Selection
Taniere v súprave Terra Rondo
4 ks, ø 22 cm, kameninové, béžové
(2)
Na sklade
35,40 €
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Floral Patchwork
Prešívaný, žltý/béžový, 220x230 cm
(33)
Na sklade
59 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Esschert Design
Podpora rastlín Bird
4 ks, kovová, 13x6 mm, výška 38 cm
(19)
Na sklade
20,90 €
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hanse Home
Detský koberec Luvy
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, ø 160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
96 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
36,40 €
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Light & Living
Odkladací stolík Qiano
Z masívu akácie, hnedý, ø 49 cm, výška 49 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
224 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Wenko
Košík na ovocie
Ø 28 cm, kovový, čierny
(3)
Na sklade
28,80 €
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detská obliečka Spidey
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(9)
Na sklade
27,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, čierny, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(83)
Na sklade
37,61 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Actona
Odkladací stolík Cross
Čierny, ø 55 cm, výška 45 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
Do košíka
Do košíka
Meise Möbel
Rošt Belovit
120x200 cm, lamelový, nepolohovateľný/s nastavením tuhosti, nosnosť 120 kg
(4)
Na sklade
191 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
Premium
Kave Home
Závesné svietidlo Peralta
V terakotovej farbe, kovové, ø15x39 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Play
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 160x230 cm
(7)
Na sklade
112 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Orion
Tepovač kobercov Teko
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
75 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Rolser
Nákupná taška Polar 4Big
Na kolieskach, 58 l
(22)
Na sklade
Posledný kúsok
215 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Styler
Obraz Fantasia I
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
133 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Mikroplyšová, sivá, 180x220 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
71 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Light & Living
Odkladací stolík Dakwa
Sklenený, vínovočervený, ø 30 cm, výška 50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
295 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Restilo
Pléd Laila
Prešívaný, zamatový, sivobéžový, 240x260 cm
(4)
Na sklade
63 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Obľúbené
Balvi
Zarážka na knihy Dachshund
Kovová
(36)
Na sklade
31,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Obľúbené
Bredemeijer
Šálky v súprave Jang
2 ks, kovové, na espresso, čierne, 100 ml
(132)
Na sklade
16,18 €
8,09 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Printworks
Šach Classic Art of Chess
(3)
Na sklade
64 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Elle Decoration
Koberec Panglao New York Taupe
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, okrúhly, béžový, ø 200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
168 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Leitmotiv
Odkladacie stolíky v súprave Riqueza Oval
2 ks, kovové, vínovočervené, 30x45 cm, výška 48 cm
(1)
Na sklade
160 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Umelý olivovník Olive
Výška 140 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
148 €
Do košíka
Do košíka
Jerry Fabrics
Detská obliečka Gabby's Dollhouse "bubbles"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, svetlomodrá, z mikrovlákna, 140x200 cm
(20)
Na sklade
22,90 €
Do košíka
Do košíka
1
...
35
36
37
...
523
Načítať viac