Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 811 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Miuform
Rohová pohovka Classy Sophie
Rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do L, svetlosivá, štvormiestna, šírka 250 cm, hĺbka 192 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
1 679 €
Do košíka
Do košíka
súprava 8 ks
Obľúbené
Wenko
Tácky v súprave
8 ks, so stojanom, z plsti, čierne
(49)
Na sklade
9,40 €
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Bonami Selection
Jedálenské stoličky v súprave Chanzo
2 ks, béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
170 €
85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Metaltex
Stojan na pokrievky a panvice Sierra
Oceľový, biely, 25x27 cm, výška 23 cm
(2900)
Na sklade
10,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, v striebornej farbe
(78)
Na sklade
36,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Marckeric
Nočný stolík Lucile
Soft close (tiché dovieranie), v dekore duba, krémovobiely/v prírodnej farbe, 45,5x35 cm, výška 47 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
108 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Mila Home
Koberec Flower Border
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, ø 120 cm
(24)
Na sklade
69 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Støraa
Konferenčný stolík Gwyneth
S doskou v dekore mramoru, biely/v zlatej farbe, ø 79 cm, výška 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
172 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
229 €
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
Lorena Canals
Detský hrací koberec Solar System
Prateľný/ručne tkaný/s hračkami, bavlnený, s nízkym vlasom, okrúhly, béžový, ø 150 cm
(4)
Na sklade
188 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Elle Decoration
Koberec Majoli
Ručne tkaný, s prímesou vlny, bouclé, bez vlasu, krémovobiely/slonovinový, 160x230 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
297 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Marckeric
Komoda Lucile
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela/v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
460 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Wenko
Stierka s držiakom Terni
V striebornej farbe, dĺžka 40 cm
(55)
Na sklade
23,57 €
Do košíka
Do košíka
Vipack
Dvojlôžková posteľ Olive Rotan
180x200 cm, bez roštu, z MDF, z dubového dreva, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
974 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
Premium
Elle Decoration
Koberec Lyon Beans
Ručne tkaný, vlnený, bez vlasu, krémovobiely, 160x230 cm
Na sklade
Posledné kúsky
309 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Obľúbené
Orion
Odkvapkávač Radka
Kovový, čierny, 36x30,5 cm
(22)
Na sklade
18,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Barové stoličky v súprave Gill
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65,5 cm
(63)
Na sklade
345 €
172,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Opal
Sklenený, krémovobiely, ø 10,5 cm, výška 12,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Odpadkový kôš Kua
Pedálový, z polyresínu, krémovobiely, 3 l
Na sklade
Posledné kúsky
86 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Markslöjd
Stropné svietidlo Rosendal
V zlatej farbe, krištáľové , ø36x34 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
150 €
Do košíka
Do košíka
Milo Casa
Pohovka Luca
Zamatová, rozkladacia/s úložným priestorom, vodoodolná/odolná proti škvrnám, tmavosivá, trojmiestna, šírka 250 cm, hĺbka 105 cm, hĺbka sedadla 52 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
1 699 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Rex London
Plyšová hračka Mini Bear in a Little Box
Vhodný vek 1+, BPA free, výška 6 cm, dĺžka 14 cm
(12)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Octavia
160x200 cm, s roštom, z jaseňového dreva, povrchová úprava: lakovanie, béžová/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
1 331 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Unique Furniture
Konferenčný stolík Nola
V dekore duba, hnedý, 60x120 cm, výška 45 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
377 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Vileda
Náhradný návlek na mop H2PrO
(22)
Na sklade
10,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Candy
Plastový, biely, 20 l
(184)
Na sklade
81 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Turbo-Loc
Bez vŕtania, Turbo-loc, z pochrómovanej ocele, sivý, 14x9 cm, výška 6 cm
(294)
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Actona
Konzolový stolík Newcastle
Čierny, 35x100 cm, výška 79 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
101 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Pojazdný regál Tower
Kovový, čierny, šírka 42 cm, výška 84,5 cm, hĺbka 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
199 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(26)
Na sklade
10,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Kalune Design
Konferenčný stolík Sable
Pololesklý, béžový, 60x119 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
91 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Tvar (2)
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Kúpeľňový organizér Viva
Na kozmetiku, béžový, 18,5x19,5 cm, výška 12 cm
(47)
Na sklade
27,89 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Tanier Florist
Servírovací, ø 26,5 cm, kameninový
(3)
Na sklade
57 €
Do košíka
Do košíka
Makamii
Boxspring posteľ Puhala
180x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom, z textílie buklé, taupe
Na sklade
Posledný kúsok
1 689 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmer (3)
White Label
Konferenčný stolík Timpa
S mramorovou doskou, biely/v zlatej farbe, ø 70 cm, výška 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
218 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Opviq lights
Závesné svietidlo Tarsus
Biele, kovové, ø25x80 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
34,93 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bobochic Paris
Pohovka Ernest
Modrá, dvojmiestna, šírka 193 cm, hĺbka 106 cm, hĺbka sedadla 57 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 539 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Terra
Bambusový, v prírodnej farbe, 22x15 cm, výška 7 cm
(183)
Na sklade
15,84 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Iba na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Lorine
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, béžová, trojmiestna, šírka 235 cm, hĺbka 138 cm, hĺbka sedadla 49 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
1 439 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Materiál čalúnenia (2)
Premium
Bloomingville
Dóza Phoenix
Na potraviny, keramická
Na sklade
Posledné kúsky
47 €
Do košíka
Do košíka
Flair Rugs
Behúň Beau Floral
Prateľný, syntetický, bez vlasu, zelený, 60x230 cm
(1)
Na sklade
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
House Nordic
Jedálenský stôl Bolton
S doskou v dekore orechového dreva, ø 120 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
604 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
súprava 2 ks
Obľúbené
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Black
2 ks, čierna, keramická
(49)
Na sklade
77 €
38,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Støraa
Lavica Sara
Drevená, s úložným priestorom/jedálenská, sivá, šírka 160 cm, hĺbka 120 cm, výška 90 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
649 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Váza Ingolf
Sklenená, hnedá, 18x19,5 cm, výška 26 cm
(18)
Na sklade
68 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Košíky v súprave Tossa
2 ks, z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 21 cm
Na sklade
Posledný kúsok
116 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Pojazdný regál Tower
Kovový, čierny, šírka 42 cm, výška 60 cm, hĺbka 32 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
148 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Wenko
Skrinka na topánky Loft
S lavicou, v dekore exotického dreva, z MDF, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, počet párov topánok 10 , šírka 103 cm, výška 48 cm, hĺbka 30 cm
(63)
Na sklade
139 €
Do košíka
Do košíka
1
...
37
38
39
...
523
Načítať viac