Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 888 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
simplehuman
Odpadkový kôš
Pedálový, oceľový, biely, 5 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
83 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Orion
Misa Mango
Na ovocie, drevená, v prírodnej farbe
(38)
Na sklade
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Nástenný vešiak Tower
Kovový, čierny, šírka 38,5 cm, výška 162 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
Posledné kúsky
63 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
ESTE
Koberec Luna
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, béžový, 160x230 cm
(1)
Na sklade
116 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(34)
Na sklade
8,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenský stôl Join by Hammel
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 96x160 cm, dĺžka po rozložení 374 cm
Na sklade
Posledný kúsok
2 829 €
Do košíka
Do košíka
My House
Obliečky Summer Meadow
Na jednolôžko, 3-dielne, na zips, s potlačou, 140x200 cm
(11)
Na sklade
16,90 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Skrinka na topánky Acina
S lavicou, z masívu akácie, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe, počet párov topánok 4 , šírka 90 cm, výška 45 cm, hĺbka 34 cm
(41)
Na sklade
160 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Sprchový záves Vitamine
Béžový, 180x200 cm
(18)
Na sklade
15,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Mette Ditmer Denmark
Dekoratívna tácka Opal
Sklenená, 14x25,5 cm
(1)
Na sklade
52 €
Do košíka
Do košíka
Think Rugs
Koberec Apollo
Syntetický, s nízkym vlasom, svetlosivý/krémovobiely, 120x170 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Zvlhčovač vzduchu Lines
Na radiátor, keramický, biely, 600 ml
(65)
Na sklade
11,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Kreslo Zalina
Ušiak/otočné, béžové, výška zadnej opierky 69 cm, výška sedadla 45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
453 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Restilo
Záves Corita
Zatemňovací, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, taupe, 140x250 cm
(1)
Na sklade
32,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Umbra
Dávkovač mydla Joey
Keramický, čierny, 590 ml, 13x10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Bosio
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, 60x14 cm, výška 5,5 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Úložný box Mera
Bambusový, v prírodnej farbe, 30x15x8 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
16,84 €
Do košíka
Do košíka
Styler
Nástenná dekorácia Tree
Výška 100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
125 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Maximex
Zrkadlo
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 7x, ø 15 cm
(25)
Na sklade
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Stojan na toaletný papier Universalo
So štetkou, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 30x20 cm, výška 73 cm
(244)
Na sklade
49 €
Do košíka
Do košíka
Spinder Design
Komoda Joey
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, taupe, šírka 37 cm, výška 99 cm, hĺbka 26 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
667 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Casafina
Tanier Poterie
Hlboký , kameninový, hnedý
(2)
Na sklade
19 €
Do košíka
Do košíka
Miuform
Modulárna rohová pohovka Lulu
Rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh, krémovobiela, viacmiestna, šírka 333 cm, hĺbka 187 cm, hĺbka sedadla 56 cm
Na sklade
Posledný kúsok
2 779 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (2)
Cosmopolitan Design
Pohovka Vienna
Béžová, dvojmiestna, šírka 160 cm, hĺbka 92 cm, hĺbka sedadla 55 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
1 099 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
Obľúbené
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
19x29 cm, výška 126 cm
(88)
Na sklade
47 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Stojan na oblečenie Garment
Teleskopický, kovový, v striebornej farbe, 245x11 cm, výška 202 cm
(309)
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Koberec Ambiance
Prateľný, syntetický, so stredne dlhým vlasom, svetloružový, 160x230 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
165 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/ružové
(1)
Na sklade
42 €
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Konferenčný stolík Jena
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, ø 70 cm, výška 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
156 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Hübsch
Stolová lampa Mush
V zlatej farbe, kovová, LED, so stmievačom, IP44, ø15x20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
96 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Obľúbené
Orion
Skladací servírovací podnos
50x30 cm, servírovací/do postele, bambusový
(32)
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
Marckeric
Nočný stolík Pisco
Sivozelený, 40x35 cm, výška 53 cm
(21)
Na sklade
120 €
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Vacuum L
6 ks
(30)
Na sklade
32,90 €
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Marckeric
Komoda Cailin
Z MDF, povrchová úprava: melamín, krémovobiela, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 42 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
463 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Kuwa
Kovové, tmavohnedé, nosnosť 120 kg, šírka 55 cm, výška 101 cm, hĺbka 146 cm
(2)
Na sklade
394 €
Do košíka
Do košíka
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
180x200 cm, bez roštu, čalúnená, béžová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
824 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Koberec Pouffy
Prateľný, syntetický, so stredne dlhým vlasom, krémovobiely, 200x290 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
216 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
súprava 15 ks
Obľúbené
Maximex
Tablety do WC
15 ks
(117)
Na sklade
10,40 €
0,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
Mijolnir
Obliečky Felix
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, s ornamentmi, v tehlovej farbe/hnedé, 140x200 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
45 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Blomus
Záhradný stolík Stay
Hliníkový, tmavosivý, ø 40 cm, výška 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
142 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Støraa
Pracovný stôl Westerleigh
49x115 cm
Na sklade
Posledné kúsky
689 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
363 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Brabantia
Žehliaca doska Titan Oval C
S držiakom na parný generátor/s nastaviteľnou výškou, tmavosivá, 124x45 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
168 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Novinka
ESTE
Koberec Solace
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, zelený, 200x290 cm
Na sklade
185 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Mauro Ferretti
Lavica Paris
Zamatová, polstrovaná, pred posteľ, taupe, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
390 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Fischer & Honsel
Žiarovka Elegance
E14, 1800 K, 2 W, ø 4,5 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
18,90 €
Do košíka
Do košíka
Roba
Prebaľovací pult Roba style
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matný, antracitový, šírka 67 cm, výška 78 cm, hĺbka 76,5 cm, závesný
(2)
Na sklade
166 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Opviq lights
Závesné svietidlo Damar
Biele/v mosadznej farbe, z opálového skla, 58x100x60 cm
(41)
Na sklade
Posledný kúsok
193 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
46
47
48
...
523
Načítať viac