Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 864 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Melisse
Béžový/v zlatej farbe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(9)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Pracovný stôl Neptun
50x110 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
162 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Miuform
Podnožka Dazzling Daisy
Svetlosivá, šírka 50 cm, hĺbka 50 cm, výška 43 cm
(1)
Na sklade
242 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Jerry Fabrics
Detská obliečka Spider-man
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(8)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, v tehlovej farbe, výška sedadla 68 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
372 €
186 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Utierky v súprave Miko
2 ks, z mikrovlákna, čierne/sivé, 40x60 cm
(48)
Na sklade
9,40 €
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Rebrík na uteráky Bahari
Bambusový, v prírodnej farbe, dĺžka 43 cm, výška 170 cm
(171)
Na sklade
33,40 €
Do košíka
Do košíka
Ayyildiz Carpets
Koberec Hawaii
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, ružový/sivý, 160x230 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
151 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Tvilum
Šatníková skriňa Madrid
So zrkadlom, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, sivobéžová, šírka 150 cm, výška 199 cm, hĺbka 58 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
574 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Aventurine
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Unique Furniture
Odkladací stolík Palma
Svetlosivý, ø 50 cm, výška 55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Teulat
Nočný stolík Corvo
Krémovobiely, 48x35 cm, výška 55 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
331 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Metaltex
Organizér na koreničky York
Drevený, matne čierny/v prírodnej farbe, 27x23 cm, výška 13 cm
(13)
Na sklade
16,90 €
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do zásuvky
Plastový, 30x20 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Obľúbené
Sass & Belle
Obal na kvetináč Frida
Ručne maľovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 14 cm
(27)
Na sklade
20,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku
Z tvrdeného skla, čierny, so vzorom kameňa, 60x50 cm
(163)
Na sklade
38,65 €
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Sarina
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh, vhodná pre domácich miláčikov, krémovobiela, trojmiestna, šírka 255 cm, hĺbka 168 cm, hĺbka sedadla 82 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
1 679 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (5)
Markslöjd
Závesné svietidlo Heaven
Čierne, z opálového skla, ø117x70 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
248 €
Do košíka
Do košíka
Actona
TV stolík Angus
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierny, šírka 180 cm, výška 44,5 cm, hĺbka 40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
238 €
Do košíka
Do košíka
Vileda
Náhradný návlek na mop Turbo
Na sklade
9,05 €
Do košíka
Do košíka
ESTE
Koberec Mosaic
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, vínovočervený, 160x230 cm
Na sklade
116 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Súprava na olej a ocot Oval
2 ks, 300 ml, sklenená, v prírodnej farbe
(111)
Na sklade
34,87 €
17,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Maison de Rêve
Dvojlôžková posteľ Solvo
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, tmavozelená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
1 469 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (3)
Catherine Lansfield
Kúpeľňové predložky v súprave Armoni
2 ks, prateľné, WC, svetlohnedé, 50x80 cm
(12)
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Avola
So štetkou, čierny, 13x16 cm, výška 70 cm
(166)
Na sklade
24,81 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Konferenčný stolík Spiro
S doskou v dekore mramoru, čierny, ø 80 cm, výška 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
121 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Catherine Lansfield
Detský pléd Soft as a Cloud
Ružový, 150x200 cm
(4)
Na sklade
43 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Vilandra
Betónový, okrúhly, ø 60 cm, výška 30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
293 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Curious Cats
3 ks, bavlnené, modré, 45x65 cm
(113)
Na sklade
15,90 €
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
25,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Marckeric
Kancelárska stolička Rush
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, zelená, nosnosť 100 kg, výška sedadla 74-52 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
163 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Bloomingville
Stojan na papierové utierky Emy
Mramorový, svetlozelený, ø 15 cm, výška 31,5 cm
Na sklade
39,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bizzotto
Záhradné konferenčné stolíky v súprave Yvonne
2 ks, oceľové, 73,5x77,5 cm, výška 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
183 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Cody
2 ks, v zlatej farbe, plastová
(39)
Na sklade
22,90 €
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Villeroy&Boch
Behúň Jehanne
Syntetický, s nízkym vlasom, modrý, 80x240 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
133 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Obľúbené
Metaltex
Stojan na umývacie prostriedky Tokyo Lava
Bez vŕtania, kovový, čierny, 13x23 cm, výška 14 cm
(55)
Na sklade
18,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Kancelárska stolička Tissiana
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 130 kg, výška sedadla 39-51 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
386 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skrine v súprave Smart
2 ks, na kabelky, plastové, biele, 32x24 cm, výška 21 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Iba na Bonami
Meise Möbel
Boxspring posteľ Memphis
180x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, menčestrová, béžová
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
1 769 €
Do košíka
Do košíka
Premium
simplehuman
Stojan na umývacie prostriedky
Bezdotykový, kovový, matne čierny, 14x14 cm, výška 20 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
145 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Hanse Home
Vnútorný a vonkajší koberec Duet Kona
Obojstranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, sivý/slonovinový, 200x290 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
208 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Flair Rugs
Koberec Shard
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, okrúhly, béžový, ø 160 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
177 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Obľúbené
Maximex
Krájač
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele
(98)
Na sklade
56 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Sprchový záves Vitamine
Béžový, 180x200 cm
(18)
Na sklade
15,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Makamii
Rohová pohovka Kapua
Zamatová, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/s leňoškou, svetlohnedá, štvormiestna, šírka 278 cm, hĺbka 149 cm, hĺbka sedadla 68 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
1 889 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
TemaHome
Knižnica Dublin
Z drevotriesky/z MDF/z voštinovej dosky, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 120 cm, výška 173 cm, hĺbka 29 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
499 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Wenko
Stierka s držiakom Vacuum-Loc
Vacuum-loc, čierna, dĺžka 25 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
32,09 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Boho
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(13)
Na sklade
36,40 €
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
45
46
47
...
523
Načítať viac