Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 412 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-16 %
súprava 3 ks
Umbra
Obaly na kvetináče v súprave Triflora
3 ks, na bylinky/závesné a nástenné , plastové, bez odtokového otvoru, ø 7,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
67 €
18,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
ESTE
Koberec Pebble
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, krémovobiely, 160x230 cm
(1)
Na sklade
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
ESTE
Koberec Zephyr
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, krémovobiely, 200x290 cm
Na sklade
157,25 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavozelené, 135x200 cm
(59)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
WOOOD
Taburet Islen
Z textílie buklé, béžový, ø 39 cm, výška 47 cm
(1)
Na sklade
98,60 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Taburet Knit
Pletený, béžový, šírka 62 cm, hĺbka 62 cm, výška 30 cm
(29)
Na sklade
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
ESTE
Koberec Pomegranate
Syntetický, s nízkym vlasom, červený/ružový, 120x170 cm
Na sklade
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, vhodná pre domácich miláčikov, svetlozelená, trojmiestna, šírka 218 cm, hĺbka 102 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(58)
Na sklade
962,20 €
s kódom
1 132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Quinoa
Z textílie buklé, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/s leňoškou, béžová, trojmiestna, šírka 255 cm, hĺbka 162 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
1 444,15 €
s kódom
1 699 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (3)
Premium
-15 % s kódom
Villeroy&Boch
Koberec Organic Kivi Green
Ručne tkaný, syntetický, s prímesou vlny, s nízkym vlasom, tmavozelený, 125x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
243,95 €
s kódom
287 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Mira 1450
Prateľný, syntetický, bez vlasu, hnedý, 80x150 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Pohovka Matylda
Polohovacia/rozkladacia, ružová, trojmiestna, šírka 180 cm, hĺbka 86 cm, hĺbka sedadla 64 cm
(49)
Na sklade
262,65 €
s kódom
309 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Taburet Colma
Z textílie buklé, biely, šírka 41 cm, hĺbka 35 cm, výška 36,5 cm
(14)
Na sklade
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Støraa
Kreslo Jaya
Ľanové, béžové, výška zadnej opierky 41 cm, výška sedadla 48 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
411,40 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
ESTE
Koberec Grida
Syntetický, shaggy, hnedý/krémovobiely, 160x230 cm
(3)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
ESTE
Koberec Pulse
Syntetický, s nízkym vlasom, zelený, 160x230 cm
Na sklade
95,20 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Kreslo Glasgow
Zamatové, zelené, výška zadnej opierky 60 cm, výška sedadla 46 cm
(13)
Na sklade
259,25 €
s kódom
305 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Nutcracker Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, ružové/fialové, 135x200 cm
(5)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Konferenčný stolík Virat
S doskou z mangového dreva, čierny/v zlatej farbe, ø 90 cm, výška 40 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
883,15 €
s kódom
1 039 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Agape
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, sivé
Doručenie od 22. 10. 2026
337,45 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Kinsley
S podrúčkami, čalúnené, béžové
Doručenie od 22. 10. 2026
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Komoda Tadita
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 170 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
1 172,15 €
s kódom
1 379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Libby
Čalúnená, béžová
Doručenie od 26. 10. 2026
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Arabella
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, svetlosivé
Doručenie od 26. 10. 2026
321,30 €
s kódom
378 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Lottie
S podrúčkami/otočné, čalúnené, zelené
Doručenie od 26. 10. 2026
351,90 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Pracovný stôl Tadita
S doskou z mangového dreva, 60x120 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
594,15 €
s kódom
699 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Ted Baker
Koberec Westminster Savile
Ručne tkaný, vlnený, so stredne dlhým vlasom, 160x230 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
319,60 €
s kódom
376 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Bizzotto
Jedálenský stôl Cillian
S doskou v dekore jaseňového dreva, ø 120 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
657,90 €
s kódom
774 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maison de Rêve
Rohová pohovka Velto
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/s leňoškou, béžová, trojmiestna, šírka 250 cm, hĺbka 152 cm, hĺbka sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
1 588,65 €
s kódom
1 869 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Cube
Zamatová, pravý roh/s leňoškou, vhodná pre domácich miláčikov, krémovobiela, trojmiestna, šírka 256 cm, hĺbka 158 cm, hĺbka sedadla 62 cm
(1)
Na sklade
1 291,15 €
s kódom
1 519 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (3)
-15 % s kódom
Micadoni
Taburet Dia
Menčestrový, zelený, ø 90 cm, výška 35 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
398,65 €
s kódom
469 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, 7x16 cm, výška 4,5 cm
(444)
Na sklade
24,06 €
s kódom
28,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Čierna, dĺžka 21 cm
(578)
Na sklade
22,24 €
s kódom
26,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Silos
Oceľová, biela, 25x25 cm, výška 19 cm
(3538)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Vacuum-Loc
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(4007)
Na sklade
17,71 €
s kódom
20,83 € bez kódu
10,42 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Resa
Polyresinový, čierny, 6x14,5 cm, výška 14 cm
(204)
Na sklade
18,59 €
s kódom
21,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Quadro
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(1020)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Matcha súprava
Svetlozelená/v prírodnej farbe, keramická
(13)
Na sklade
23,79 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Nelia
Plastová, béžová, 34x40 cm
(11)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Rosa
ø 24 cm, kov
(203)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Milazzo
Bez vŕtania, Vacuum-loc, z pochrómovanej ocele, sivý, 13x3,5 cm, výška 10,5 cm
(2121)
Na sklade
22,14 €
s kódom
26,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky Black Outdoor Kitchen Clayton
Kovový, čierny, ø 15 cm, výška 33 cm
(177)
Na sklade
12,36 €
s kódom
14,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(131)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(241)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Kähler Design
Svietnik Hammershøi Christmas
Adventný, porcelánový, s vianočným motívom
Na sklade
55,16 €
s kódom
64,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Cora
26 x 25 cm, kov
(63)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Oxford Denim
Bavlnená, modrá
(676)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Lotus
ø 24 cm, kov
(197)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
6
7
8
...
517
Načítať viac