Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 657 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Teulat
Komoda Otto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, béžová, šírka 100 cm, výška 120 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
1 073 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Joseph Joseph
Organizér na čistiace prostriedky CupboardStore
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,78 €
Do košíka
Do košíka
Rowico
Barová stolička Austin
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
176 €
Do košíka
Do košíka
Windsor & Co Sofas
Podnožka Madame
Kožená, koňakovohnedá, šírka 100 cm, hĺbka 100 cm, výška 39 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
999 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Linea
Gumová, sivá, 30x40 cm
(69)
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Villeroy&Boch
Vnútorný a vonkajší koberec Luitwin
Syntetický, bez vlasu, v prírodnej farbe, 155x230 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
135 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
Bloomingville
Hrnček Paula
280 ml, keramický, ružový
(13)
Na sklade
13,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
Teulat
Konferenčný stolík Arista
S doskou v dubovom dekore, zelený, 60x110 cm, výška 34 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
382 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Moonia
Topper Premium
200x200 cm, stredne tvrdý, penový, obojstranný/antialergénny/termoregulačný, z pamäťovej peny, hrúbka 5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
309 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
Metaltex
Odkvapkávač Colonia
Oceľový, v striebornej farbe, 48x30 cm
(152)
Na sklade
11,90 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Knižnica Newcastle
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 80 cm, výška 86 cm, hĺbka 30 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
115 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Vešiaky v súprave Orderly
2 ks, plastové, béžové, dĺžka 42 cm, výška 25 cm
(3)
Na sklade
20,90 €
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Markslöjd
Elektrický svietnik Celine
Biely/v zlatej farbe, z masívneho dreva, do zásuvky, 46x5x28 cm
(85)
Na sklade
33 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Iba na Bonami
FD
Detský koberec Dazzy Cream
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, slonovinový, 80x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
63 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
Zone
Dávkovač mydla Rim
Nástenný, kovový, čierny, 200 ml, ø 9 cm, výška 14 cm
(4)
Na sklade
68 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Roba
Postieľka
90x45 cm, s odnímateľným bokom/s nastaviteľnou výškou/na kolieskach/prístavná, s matracom, z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela
(9)
Na sklade
262 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Teulat
Nočný stolík Arista
Závesný, soft close (tiché dovieranie), v dekore duba, čierny, 50x35 cm, výška 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
143 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
PT LIVING
Dekoratívna tácka Pure
Kovová, ø 39,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
25,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premier Housewares
Barová stolička Chester
Z kaučukového dreva, biela/v prírodnej farbe, výška sedadla 74 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
78 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen
S vekom, látkový, krémovobiely, 40,5x33x30 cm
(5)
Na sklade
25,40 €
Do košíka
Do košíka
Mauro Ferretti
Zrkadlo Butterfly
Nástenné, ø 87 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
174 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Addis
Náhradný návlek na mop
(73)
Na sklade
8,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 6 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Signe
6 ks, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49 €
8,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
Karlsson
Hodiny Pendulum
Kyvadlové/nástenné, výška 50 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
84 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
WC kefa ø 8 cm
Náhradná, z nehrdzavejúcej ocele, čierna, ø 8 cm, výška 35 cm
(65)
Na sklade
10,90 €
Do košíka
Do košíka
Marckeric
TV stolík Hinoa
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierny, šírka 160 cm, výška 48 cm, hĺbka 38,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
399 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Markslöjd
Bodové svietidlo Barcelona
Čierne, kovové, 105x20x23 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
119 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Konferenčný stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, čierny, 55x110 cm, výška 45 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Rotello
Čierny, 250 ml, 7,5x9 cm, výška 13 cm
(34)
Na sklade
12,07 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bonami Selection
Detská obliečka Dogs
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(10)
Na sklade
33,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Obľúbené
Wenko
Pojazdný regál
Kovový, v striebornej farbe, šírka 41 cm, výška 75 cm, hĺbka 32 cm
(34)
Na sklade
58 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Detský záves Dancing Fairies
2 ks, závesný systém tyč, s potlačou, ružový, 168x183 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
38 € / ks
Do košíka
Do košíka
Rowico
Jedálenský stôl Melfort
Rozkladací, s doskou v dubovom dekore, 90x180 cm, dĺžka po rozložení 280 cm
Na sklade
Posledný kúsok
678 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bizzotto
Záhradný konferenčný stolík Taylor
Hliníkový, skladací, 43x44 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
99 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Wenko
Držiak na uteráky Fondi
Nástenný, drevený, v tmavo prírodnej farbe, 60x25,5 cm, výška 48,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
Do košíka
Do košíka
Love Story
Pelech
Pre mačku, čierny, 66x36 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
20,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Premier Housewares
Desiatový box Freska
Delený, sklenený
(33)
Na sklade
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Sprchová súprava Young Line
S hlavovou sprchou/s ručnou sprchou/posuvný držiak, z nehrdzavejúcej ocele, v matne zlatej farbe, 101 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
149 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Detský hrnček Nini
110 ml, keramický, modrý
(2)
Na sklade
10,83 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
Bloomingville
Konzolový stolík Salino
Krémovobiely, 30x120 cm, výška 80,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
362 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Bloomingville
Džbán Bea
Keramický, béžový, 1,5 l
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
47 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wallity
Nástenná dekorácia Tutku
Drevená/kovová, výška 58 cm
(85)
Na sklade
75 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na topánky Tower Shoe Rack
Kovový, čierny, počet párov topánok 5 , šírka 22 cm, výška 78 cm, hĺbka 18 cm
(55)
Na sklade
68 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Metaltex
Stojan na pokrievky a panvice Lido
Oceľový, v striebornej farbe, 28x14 cm, výška 16 cm
(76)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
Umbra
Garniža Loop
Roztiahnuteľná, oceľová, matne čierna, 107 - 305 cm
(5)
Na sklade
59 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Meowbaby
Penové ihrisko Montessori
Menčestrové, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 6 ks, tyrkysovomodré, 100x35 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
199 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Unique Furniture
Vitrína Carmel
Kovová, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 90 cm, výška 190 cm, hĺbka 40 cm
(18)
Na sklade
639 €
Do košíka
Do košíka
Premier Housewares
Dóza Freska
Na med
Na sklade
Posledné kúsky
13,90 €
Do košíka
Do košíka
1
...
63
64
65
...
526
Načítať viac