Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 830 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Trofa
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,63 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Servírovací stolík Deluxe
Na kolieskach, kovový, 40,5x68 cm
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
129 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Wenko
WC kefa Bulldog
Keramická, biela, 12x15,5 cm, výška 19,5 cm
(72)
Na sklade
33,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Zone
WC kefa Time
Betónová, čierna, ø 10,5 cm, výška 36 cm
(2)
Na sklade
78 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Styler
Obraz Cobalt Women
60x60 cm, tlačený, na plátne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
39,40 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 2x35,5 cm, výška 25 cm
(131)
Na sklade
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Barová stolička Glenda
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
(3)
Na sklade
212 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Taška Jumbo
Na triedený odpad, textilná, sivá, 69 l
(80)
Na sklade
Posledné kúsky
24,53 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Esschert Design
Napájadlo pre vtáčikov
Ø 42 cm, výška 47 cm
(1)
Na sklade
114 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Lorena Canals
Detská tapiséria Dogs
Perte na 30 stupňov, výška 100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
92 €
Do košíka
Do košíka
Keter
Vyvýšený záhon Deco
Kovový/plastový, 110 l, 110x44 cm, výška 156 cm
Na sklade
Posledné kúsky
187 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Chladiaca taška Termo
V mentolovej farbe, 7 l
(10)
Na sklade
7,99 €
Do košíka
Do košíka
Esschert Design
Zenová záhrada
Betónová/kamenná/bambusová, 22x30 cm, výška 4 cm
(27)
Na sklade
15,06 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Koberec Lubrin
Ručne tkaný, s prímesou vlny, bez vlasu, béžový, 200x300 cm
Na sklade
Posledný kúsok
612 €
Do košíka
Do košíka
Premier Housewares
Jedálenská súprava Wimslow
Na sklade
Posledný kúsok
1 479 €
Do košíka
Do košíka
Sass & Belle
Váza Peeking Sausage Dog
Z dolomitu, biela, ø 10 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
21,40 €
Do košíka
Do košíka
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, zelené, 135x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Maximex
Záves
Do dverí, bambusový, s ornamentmi/etno, v prírodnej farbe, 90x200 cm
(6)
Na sklade
38,40 €
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
Scandic
Modulárna podnožka Sting
Menčestrová, zelená, šírka 103 cm, hĺbka 69 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
386 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Casa Selección
Zrkadlo
Stojacie, 31x151 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Cosmopolitan Design
Podnožka Bali
Tmavosivá, šírka 60 cm, hĺbka 60 cm, výška 41 cm
Na sklade
Posledné kúsky
381 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
Premier Housewares
Misa Kara
Na ovocie, drevená, v prírodnej farbe, ø 27 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Tokyo
6 ks, 400 ml
(6)
Na sklade
13,40 €
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Gara
Oceľový, biely, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(249)
Na sklade
Posledné kúsky
14,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Vitaus
Koberec Yesil
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, sivý, ø 100 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
37,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Brooklyn
95x50 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
211 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Wenko
Záchodová doska Bellevue
S automatickým zatváraním, 37 x 43 cm, sivá, s abstraktným vzorom
(127)
Na sklade
61 €
Do košíka
Do košíka
Ragaba
Regál Ashme
Z jaseňového dreva, povrchová úprava: lakovanie, pololesklý, biely/v prírodnej farbe, šírka 45 cm, výška 180 cm, hĺbka 35 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
283 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
súprava 2 ks
Ladelle
Šálky v súprave Carnival
2 ks, keramické, na espresso, biele/zelené, 100 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
28,90 €
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Universal
Detský koberec Clown
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, krémovobiely, ø 120 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Súprava riadu Anett
10 ks, nerezová, na indukčný varič
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
130 €
Do košíka
Do košíka
Light & Living
Taburet Leyla
Z textílie buklé, béžový, ø 40 cm, výška 46 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
195 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Meowbaby
Penové ihrisko Montessori
Menčestrové, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 5 ks, tyrkysovomodré, 250x45 cm, výška 30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
206 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Mepal
Nádobka na maslo White
Biela, 10x17 cm
(14)
Na sklade
13 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Hübsch
Závesné svietidlo Crayon
Svetlomodré, sklenené, ø35x38 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
85 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Osuška Retro
Froté, z bio bavlny, geometrická/kockovaná, svetložltá/fialová, 70x133 cm
(1)
Na sklade
49 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
Premium
Kave Home
Váza Pria
Ručne vyrobená/vysoká, z papiermaša, krémovobiela, ø 32 cm, výška 72 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
146 €
Do košíka
Do košíka
Bonami Essentials
Obliečky Basic
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé, z mikrosaténu, biele, 140x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
18,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Wenko
Úsporná sprchová hlavica Watersaving System
Plastová, v matne zlatej farbe, ø 11 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46 €
Do košíka
Do košíka
Umbra
Stojan na papierové utierky Squire
Oceľový, čierny, ø 17 cm, výška 32 cm
(18)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Swing
Zamatový, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
15,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Orion
Panvica Grande
Na palacinky, ø 27 cm, na indukčný varič
(68)
Na sklade
28,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál
Kovový, sivý/v striebornej farbe, šírka 41 cm, výška 51 cm, hĺbka 23 cm
(186)
Na sklade
14 €
Do košíka
Do košíka
Styler
Hodiny Jacob
Nástenné, ø 57 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Arosa
2 ks, čalúnené, sivé
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
210 €
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up S
6 ks
(18)
Na sklade
16,40 €
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville Mini
Bábika Lara
Vhodný vek 18m+, BPA free, perte na 40 stupňov, výška 4 cm
(4)
Na sklade
29,50 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
WC kefa Cuba
Keramická, biela, 14x17 cm, výška 22 cm
(90)
Na sklade
33,40 €
Do košíka
Do košíka
1
...
73
74
75
...
530
Načítať viac