Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 723 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Jerry Fabrics
Detská obliečka Gabby's Dollhouse "Rainbow"
Na jednolôžko, na zips, ružová, bavlnená, 140x200 cm
(1)
Na sklade
22,40 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Grilovacia doska Grande
Z hliníka, 43x27 cm, výška 4 cm
(12)
Na sklade
35,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Záves Winona
Závesný systém tyč, z materiálu bouclé, v terakotovej farbe, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Wenko
Úsporná sprchová hlavica Watersaving System
Plastová, v matne zlatej farbe, ø 11 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Casa Selección
WC kefa
Bambusová, v prírodnej farbe, ø 10 cm, výška 36,5 cm
(25)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
House Nordic
Prestieranie Bombay
4 ks, jutové, ø 38 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
21,40 €
5,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Blomus
Dekoratívna tácka Kasane
25x39 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Jerry Fabrics
Detská osuška Pat a Mat
Bavlnená, 70x140 cm
(7)
Na sklade
10,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Esschert Design
Závažia na obrus v súprave
Z liatiny, 4x7 cm
(112)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
WOOOD
Zrkadlo Philou
Nástenné, 59x60 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
Do košíka
Do košíka
OYOY Mini
Detská tapiséria Saga
Výška 100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Rolser
Žehliaca doska K-UNO Black Tube M
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, čierna, 115x35 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
91 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
TV stolík Angus
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierny, šírka 140 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
176 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Hübsch
Komoda
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 65 cm, hĺbka 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
834 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Soľnička a korenička Pilar
So stojanom, keramická
Na sklade
Posledný kúsok
25,90 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Odkladací stolík Lecco
Kovový, v zlatej farbe, ø 41 cm, výška 58 cm
(9)
Na sklade
84 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cosy Diamond
Mikroplyšový, béžový, 43x43 cm
(2)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Artsy Doormats
Rohožka Midnight Garden x Celia Battaini
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(9)
Na sklade
25,90 €
Do košíka
Do košíka
Premier Housewares
WC kefa Allegra
Z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, ø 11 cm, výška 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36,90 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Odkladací stolík Prague
V dekore mramoru, béžový, 40x40 cm, výška 45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
99 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Ayyildiz Carpets
Koberec Marrakesh
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, vínovočervený, 160x230 cm
(8)
Na sklade
157 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Grand Cru Nouveau
2 ks, 360 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,40 €
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Odžmolkovač Jumbo
Biely
(571)
Na sklade
23,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Floral Set
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(1)
Na sklade
33,40 €
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Leo
Zo ženilky, antracitový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
15,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Wenko
Kúpeľňová predložka
Drevená, v prírodnej farbe, 55x85 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
86 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Metaltex
Stojan na topánky Penny
Kovový, závesný, biely, počet párov topánok 6 , šírka 41 cm, výška 77 cm, hĺbka 6 cm
(218)
Na sklade
21 €
Do košíka
Do košíka
Plastia
Kompostér Bokashi
Plastový, sivý, 10,6 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Armada
Koberec Piramit
Prateľný, syntetický, bez vlasu, biely/čierny, 120x180 cm
(154)
Na sklade
83 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Universal
Koberec Aqua Liso
Syntetický, shaggy, okrúhly, krémovobiely, ø 100 cm
(97)
Na sklade
25,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Priemer (2)
Bigso
Organizér Elisa Restore Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(4)
Na sklade
19,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Sollux
Bodové svietidlo Gleam
Krémovobiele, hliníkové, 16x8x16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Umbra
Držiak na hubku Sling
Závesný, plastový, čierny, 1x26 cm, výška 11 cm
(58)
Na sklade
10,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Sviečka Soft Jasmin
Vonná, s vôňou jazmínu, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 10 cm
Na sklade
22,50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
+ Doba horenia (2)
PT LIVING
Odkvapkávač
Dvojposchodový, kovový, v zlatej farbe, 37x23 cm
(39)
Na sklade
59 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Spinder Design
Zrkadlo Donna
Nástenné, ø 60 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
257 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Orion
Dochucovacie súpravy Whiteline
5 ks, 300 ml, porcelánové, biele
(78)
Na sklade
16,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Hübsch
Koberec Sage
Ručne tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, v prírodnej farbe, 100x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
149 €
Do košíka
Do košíka
Marckeric
TV stolík Pisco
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, sivozelený, šírka 180 cm, výška 53 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
336 €
Do košíka
Do košíka
Støraa
Knižnica Mille
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 77 cm, výška 181 cm, hĺbka 31 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
349 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Leitmotiv
Odkladací stolík Ventana
So sklenenou doskou, hnedý, 40x50 cm, výška 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
80 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Unique Furniture
Vitrína Carmel
Kovová, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 132 cm, výška 85 cm, hĺbka 40 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
474 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň
Závesný, sivý, kovový
(84)
Na sklade
58 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 37 cm, výška 108 cm, hĺbka 24 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
90 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Miska Mango
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 20 cm
(16)
Na sklade
16,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
My House
Obliečky Jasmine
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, biele, 140x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
31,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Stojan na oblečenie Twin
Teleskopický/pojazdný, kovový, sivý, 163x44 cm, výška 168 cm
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
111 €
Do košíka
Do košíka
Perfumed Prague
Sviečka #101 Palo Santo
Vonná, sójová, s vôňou palo santo, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
1
...
74
75
76
...
533
Načítať viac